Ustawki na TROFEA / OSIAGNIĘCIA

arizzzona666

Postów: 17 Początkujący
1562015127

Słuchajcie, jest masa gier (zwłaszcza starych), gdzie serwery wieją pustkami i niektórym achievementowym świrom utrudnia to wymaksowanie gry. Dlatego wpadłem na pomysł, abyśmy stworzyli temat, gdzie wspólnie będziemy szukać ludzi do wzajemnej pomocy. 

Najlepiej odezwijcie się bezpośrednio do osoby poszukującej, jak zobaczycie że ktoś szuka tego samego co wy :)

- NAZWA GRY + platforma
- TROFEUM + opis
- GODZINY
- GAMER TAG


Zaczynając od siebie :)


  • Orange Box (XONE / X360)
  • With Friends Like these...
    10 Play in a game with seven or more players from your friends list.
  • 18-22 (najlepiej poniedziałki, środy i weekend)
  • ARIzzzONa666

  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1606148460

    @Zurek to czemu nie mogę odpalić kampani? Próbuje z każdego możliwego konta odpalić kampanie i pokazuje mi że muszę mieć zaktualizowana wersję żeby grać w call of duty modern warfare 

    0 Fajne!
  •  
    Masteron Moderator
    Postów: 348 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1606753272

    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    Polecam ten tryb! Jest 👍. 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1609407882

    - NAZWA GRY + platforma - FIFA od 15 do 20/ Xbox One
    - TROFEUM + opis - wirtualne kluby, sezony współpracy, mecze towarzyskie
    - GODZINY - do ustalenia
    - GAMER TAG - andereVpl (wiadomości piszcie najlepiej bezpośrednio na Xie)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 66 Gaduła
    1614768229

    Witam potrzebuję chętnego do demons souls.  Chodzio o zaatakowanie mojego świata i danie się zabic, oczywiście również pomogę w tej lub innej grze

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1618936541

    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)Chętny ktoś? Bo mało osób gra w ten tryb i ciężko znaleźć mecz :(

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 66 Gaduła
    1619001593

    Mecze to są dostępne cały czas bo ostatnio sam zaliczałem ten trofik, ustaw tylko na multiplatwormę to meczyk moment znajdziesz

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1619018925

    @Longer właśnie wczoraj tak zrobiłem, trofka już jest. I dziękuje za odpowiedz, pozdrawiam!

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 66 Gaduła
    1638341254

    Witam potrzebuję dwóch chętnych do trofików online w Doom Eternal 

    Może znajdą się jacyś chętni którzy platynują ten tytuł?

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 13 Początkujący
    1670253721

    Siema,


    szukam chętnych do wbicia trofeów w Special Ops w Call of Duty MW2. Są to dwuosobowe misje, w których musimy zdobyć 3 gwiazdki.


    Zostawiam psn id dla chętnych żołnierzy: Wielki-Nos

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1670255999

    Siema. Czy jest tu ktoś kto ma grę Fall guys na ps4 i chciałby razem popykać i pomóc mi wbić jedno drużynowe trofeum? Mój nick Kaprawy-dave

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Activision, co wy zrobiliście z CoD’em?! Call of Duty: Modern Warfare III - recenzja kampanii (XSX)
26 sierpnia 2024

Trzecia część rzuca nas w wir zmagań z kontrowersyjną postacią, niejakim Vladimirem Makarovem. Rozpoczyna się polowanie na szaleńca planującego rozpocząć trzecią Wojnę Światową.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry