Transakcje

Dionysos Vip

Postów: 44 4ever Alone Immortal
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

1552405320

Witam.

I jak tam, komuś się już udało zawiązać transakcję wymiany/sprzedaży? :)

  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552490905

    @sullivan_1989 a szukasz jakiegoś konkretnego tytułu? Czy tak ogólnie zbierasz jak leci? Bo czasami mam gry na psx to gdyby akurat się trafiło to co szukasz to mogę dać znać. Oczywiście nic nie obiecuję , ale może się trafić

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552517159

    @maciek4281 Mam kilka konkretnych tytułów na oku, ale nic na siłę. Ogółem nie jestem jednak wybredny i ciągle przeczesuję Allegro w poszukiwaniu ciekawych licytacji. Jak już dodawanie znajomych i PW będą działać, to się będziemy ugadywać :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552519807

    Nie ma problemu :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 162 Bywalec
    1552550112

    @sullivan_1989 jak masz w mieście jakiś pchli targ to watro zaglądać. Najlepszy gamerski łów jaki odnotowałem na takim targu to oryginalny pad ps2, NFS Carbon Ps2, Driver 2 PSX, Colin PSX i zasilacz PS2. Wszystko razem w zawrotnej kwocie 25 zł

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552655818

    @Cezorek Jest od czasu do czasu taka mała "giełda różności", ale jak kiedyś zobaczyłem w jakim stanie tam są tytuły (mimo, że ciakwe) to mi się odechciało zakupów. Do tej pory najlepsza okazja jaką wyrwałem, to FInal Fantasy IX, wydanie japońskie za 30zł :)

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry