Szukam gry/motywu

Vister81

Postów: 15 Początkujący
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Tester

1552331183

Cześć. 
Dosyć często mam coś takiego, że za nic nie potrafię przypomnieć sobie tytułu jakiejś konkretnej gry, a pamiętam jakiś jej fragment, dialog w przerywniku filmowym czy chociażby imię którejś postaci z kampanii. I wiele razy udało mi się już takie tytuły odświeżać, właśnie dzięki pomocy innych graczy. 
W tym wątku, być może, właśnie Wy będziecie mogli poszukać odpowiedzi na pytanie męczące Wam czachę, a może uda Wam się komuś pomóc w znalezieniu gry z dzieciństwa. 

Druga sprawa to "motyw", a może raczej powinienem to nazwać "gatunek". 
Kojarzycie Age of Empires (pytanie kieruję do pecetowców, których tutaj pewnie będzie mały odsetek)? W takim razie jakie gry, jak najbardziej podobne do niej, możecie polecić? 
No i tutaj automatycznie pojawią się odpowiedzi - Rise of Legends, Empire Earth, Kozacy, Age of Mythology, itd. 
Na pewno rozumiecie o co chodzi. W ten sposób też można szukać jakiejś nie do końca sprecyzowanej i/lub unikatowej drogi w świecie gier. 

Zachęcam do pytania, samemu zaczynając. 
Przeszedłem całego Assassin`s Creeda, dwie części przygód Taliona w świecie Władcy Pierścieni również. Prince of Persia mi nie podchodzi i w sumie nie wiem w jaki inny tytuł mógłbym dalej uderzyć. Skyrim i inne Fallouty odpadają. Jakieś propozycje?

  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552817028

    @maciek4281 Ja akurat automatu z Ikari Warriors nie uświadczyłem u siebie ale za to grywałem w Metal Sluga jedynkę.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552836231

    @Minuta1985 to był rok 85 lub 86 jak ta gra królowała w Krakowie (bo stąd pochodzę) w legendarnym salonie na Czyżynach.

    Więc może @andreo.spc będzie kojarzył jeżeli jest z tamtych rejonów , bo widzę , że też jest z Krakowa

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1552889596

    Cześć wszystkim,

    Poszukuję gry na psx, w skrócie biegało się prehjstorycznym człowiekiem z pochodnią.więcej niestety nie byłem w stanie za dzieciaka odkryć - bariera językowa.dziś chciałbym podejść do tego tytułu ponownie.

    Z góry dzięki za pomoc

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552894878

    @anecix Gra była 3D czy 2D? Jak wyglądał pierwszy poziom? To była platformówka czy wyścigi :-)? Rzuć coś więcej info.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1552896208

    3d i chyba platformówka. Możliwe, że się zbierało po drodze owoce, a na  ekranie widać było półkolistość ziemi, nie była płaska hehe. I można było biec w każdym kierunku. swego czasu wertowałem filmiki top 100 psx games, ale na żadnym nie natknąłem się na tę grę. Więcej szczegółów nie pamiętam. Populus odpada

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1552896900

    Uwaga.przypomniałem sobie Tail of the sun.ale bez tego motywatora w życiu bym sobie nie przypomniał :-P

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry