Starfield

Ratnay

Postów: 137 Wygadany
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

1693507603

Cześć,

Spadło już embargo na recenzje Starfield... i wydaje się, że jest dobrze! Planujecie grać?


Osobiście uwielbiam sci-fi i kosmiczne klimaty, więc aż się prosi, by dołączyć do Konstelacji 👨‍🚀


PS Ciekawostka - wielu recenzentów podkreśla, że to najmniej zabugowana produkcja Bethesdy w historii 😉🏆


Dajcie znać i pozdr!

  •  
    Postów: 61 Gaduła
    1693510721

    Specjalnie kupiłem Xbox Series X do tego ;) Zobaczymy za kilka dni :D

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 137 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1693512851

    @Kmil_pl wow, super! Koniecznie daj znać, jak wrażenia, gdy już trochę spędzisz czasu ze Starfieldem.


    Ja się zastanawiam czy brać na Steam, czy wykupić Game Pass na PC...

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 61 Gaduła
    1693520289

    @Ratnay Kup sobie miesiąc średniopowiedział), Trylogia Gears of War (spoko) oraz "Forza Horizon 5" (świetna zabawa) i wiele innych które sprawdzam. Nie stracisz ;) Co do samego Starfield sprawdzę dopiero 6 września ale jeżeli są tutaj użytkownicy którzy wykupili wczesny dostęp to zapraszamy do wypowiedzi. przyznam że recenzje są zachęcające ;) 

    2 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1693574783

    W życiu nie dam za to trzy stówy. Ale 6 dych w GP jak najbardziej :D

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 137 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1693582891

    @konewko w Game Pass na PC nawet 4 dyszki 🤑

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1693583533

    Tym bardziej. Zaraz wlatuje Baldur na konsolę, a on ma pierwszeństwo :D

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 137 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1693586101

    @konewko orientujesz się, czy będzie wersja pudełkowa Baldura na konsole?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1693586503

    @up: zapewne  w przyszlym roku, ale na premiere pudelko nie jest planowane:(

    A co do Starfielda: https://www.gamespot.com/reviews/starfield-review-to-infinity-but-not-beyond/1900-6418110/?utm_source=gamefaqs&utm_medium=partner&utm_content=inline&utm_campaign=gs_review 

    Jedna z ciekawszych recenzji, jakie czytalem (bez sztucznego hype'u).

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 137 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1693588652

    @AdamK najlepiej przetestować we własnym zakresie (za mniejszy pieniądz, typu w GP) i wyrobić sobie zdanie.


    Spędziłem masę godzin w Elder Scrollsach czy Falloutach (też tych od Bethesdy), więc mogę założyć, że Starfield też mi "podejdzie". Po prostu kupuję taki styl rozgrywki. Teraz w klimatach sci-fi to już w ogóle! Niemniej, nie jestem jakoś "nahajpowany" na SF, ale po prostu ciekawy, to tam ulepili Howard i spółka.


    Czekam jeszcze, może ktoś się wypowie tutaj i podzieli wrażeniami, posiadający przedpremierowy dostęp 😉

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 44 4ever Alone Immortal
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1693736013

    Cóż, pograłem około 6h (XSX) i przy tak ogromnej skali gry to zapewne niewiele jeszcze widziałem, ale Starfield to po prostu solidny RPG jakie znamy od Bethesdy. Jak ktoś lubił Skyrim to i Starfield polubi bo czerpie on garściami jeśli chodzi o mechaniki, włącznie z tym, że mój towarzysz lubi się zgubić podczas wędrówki, jak to było w Skyrim właśnie ;)


    Sposób prowadzenia zadań (których jest od groma), frakcje, rozwój postaci (przypisywanie punktów, rozwój poprzez używanie czy czytanie magazynów), wykonanie zadania poprzez perswazje/zastraszanie czy siłowo, wybory, okradanie, łamanie zamków, budowanie swojej bazy i tak dalej, to wszystko jest i doskonale to znamy z innych tytułów Bethesdy.

    Graficznie jest dobrze, no ale klatki na konsoli dają znać. Pierwsze co trzeba zrobić to wyłączyć w ustawieniach ziarno filmowe, które jest irytujące.

    Układów i planet jest mnóstwo, pełna swoboda, wszędzie można polecieć i na większości wylądować. Jest kilka dużych miast gdzie poznajemy frakcje i dostajemy zadania. Nowa Atlandyda to wypisz wymaluj Cytadela z Mass Effect. Pozostałe planety to zazwyczaj mają kilka oznaczonych punktów, które warto zwiedzić i takie bieganie po reszcie powierzchni nie ma raczej większego sensu.

    Dużo ekranów ładowania, gdy wchodzimy do nowej lokacji, a nawet gdy otwieramy drzwi do sklepu.

    Statek spoko urozmaicenie, walka, przynajmniej na początku to głównie kręcenie bączków i wyścig kto kogo pierwszy wykończy. Z czasem może ten element się rozwija bo można zatrudnić załogę, rozbudowywać statek i umiejętnoci pilota.

    Walka bronią jest przyjemna i bywa dynamiczna dzięki plecakowi odrzutowemu, który pozwala wznosić się w powietrze i na dachy budynków. Urozmaica to pojedynki i pomaga, gdyż przeciwnicy nie tylko stoją w miejscu, ale także są jednostki, które szarżują na gracza. A gdy banda jest dość liczna bywa wyzwaniem. Broni jest dużo, biała, balistyczna, energetyczna, miotana. Wszystko można modyfikować, broń, skafandry, hełmy, gotujemy, wytwarzamy, leczymy różne statusy negatywne, choroby itp.
    Jak to u Bethesdy, w otoczeniu są setki przedmiotów, które możemy zbierać.


    Generalnie, Starfield nie jest jakąś rewolucją. To solidny RPG z masą mechanik, które już znamy.
    Jak ktoś bawił się dobrze w Skyrim i Fallout to i w Starfield będzie.

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry