Starfield

Ratnay

Postów: 137 Wygadany
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

1693507603

Cześć,

Spadło już embargo na recenzje Starfield... i wydaje się, że jest dobrze! Planujecie grać?


Osobiście uwielbiam sci-fi i kosmiczne klimaty, więc aż się prosi, by dołączyć do Konstelacji 👨‍🚀


PS Ciekawostka - wielu recenzentów podkreśla, że to najmniej zabugowana produkcja Bethesdy w historii 😉🏆


Dajcie znać i pozdr!

  •  
    Postów: 137 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1693741768

    @Dionysos dzięki za obszerną opinię. Jest dokładnie tak, jak można oczekiwać od Bethesdy. Bez rewolucji, ale solidnie 😉 Do tego ten setting 🤤Na pewno sprawdzę!

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1694506198

    Nie pożyczy ktoś Xbox'a? :D Coraz ciekawsze te recenzje. Szkoda, że Starfield nie wyjdzie na PlayStation.. 
    Microsoft wykupując całą Bethesde uciął wszelkie spekulacje.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1694597436

    O siebie mogę dodać że mi gra niestety nie podeszła.


    Zakupiłem nowego lapa, granie zawsze u mnie było na konsoli (wcześniej X, teraz od 4 lat PS) i od razu chciałem wypróbować sprzęt na czymś mocniejszym. Wybór padł na Starfielda :) Wcześniej lubiłem gry od Bethesdy - szczególnie sagę TES. 


    Po spędzeniu ok 10h w grze wiem że to nie dla mnie. Nudne jak flaki z olejem planety (tak wiem, miały być puste i realistyczne), drętwa fabuła, o postaciach nie wspomnę (choć i tutaj można jakoś rekompensować się tym - że gra wyszła od Bethesdy). 

    Mało tego całego ,,kosmosu" w tym kosmosie po prostu :) 

    Na pewno nie jest to 10/10 jak już pisały niektóre przekupione serwisy przy zniesieniu embargo, natomiast wierzę że można się przy tym dobrze bawić - ale niestety nie w moim przypadku. Nie wpływa tu też na to że jestem codziennym użytkownikiem niebieskiej konsoli - Starfielda chciałem ograć i żałowałem że jest tylko na Xboxie / PC ale kupując sprzęt by ograć parę gier w Game Passie już wiem, że nie potrzebuję tej gry na PS :) 

    To tylko moja skromna opinia :) Każdy ma swój gust - wiadomo :)

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry