Rodzinka Netflix

konewko Elite Vip

Postów: 748 Major
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga Tester

1552388937

Poszukuję 2-3 uczciwych osobników, którzy byliby zainteresowani dzieleniem konta i oglądaniem za niższą cenę. Przy trzech osobach razem ze mna byłoby to 17 zł. Przy czterech 13 zl, przy pięciu 10 zł. W ostateczności pół na pół, czyli 26 zł. Dla mnie samego nie jest już to opłacalne, bo oglądam raz na kilka dni.

  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1641541319

    @milka_90

    Dzięki wielkie, na razie mam "partnera" na najbliższy miesiąc. Dam znać.


    @Majok

    Wiesz może, jak zrealizować zakup przez Turcję?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1641552382

    @Lysy0800 odezwij się pod koniec miesiąc, bo do 1 lutego to jeszcze ktoś jest chętny. Potem zwolni mi się jeden slot za 45 pln na 3 miesiące 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 61 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1641562837

    @Lysy0800 https://www.pepper.pl/promocje/netflix-turcja-465803

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1641564519

    @Majok jak się uda to już nie będzie 45 pln :)

    O opcji tureckiej nie wiedziałem, ale na pewno skorzystam od lutego :)


    1 Fajne!
  •  
    Postów: 61 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1641574395

    @milka_90 Ja tak dzieliłem konto przez 3 lata z jakimś gościem z Peppera, bo nie chciało mi się założyć swojego konta w Turcji, a to 5 minut roboty raptem, a przez te 3 lata zero problemów było. Dodatkowo polecam jeszcze YouTube Premium z Argentyny ( 5pln solo lub 7pln pakiet rodzinny)  

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1641745479

    @Majok za cholerę nie wiem jak tam wleźć na ten turecki yt... nie ogarniam tego vpn. Co wejdę na jakąś stronę z niby darmowym to wołają jakieś dziwne kwoty za usługę po kilka euro miesięcznie. Możesz podpowiedzieć albo odesłać do kogoś kto ogarnia "rodzinę"?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 61 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1641751944

    @milka_90 Przeglądarka google i Hola VPN darmowy i elegancko przechodzi, później tylko przy płatności trzeba podać adres argentyński np. Ulica: Donizetti 466/ kod pocztowy:B1827/ Miejscowość Buenos Aires i płatność najlepiej kartą Revoult, żeby nie było przewalutowania. Sprawdziłem na nowym koncie i normalnie ceny widzę w Peso Argentyńskich 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry