Rachet i Clank 2016

Temat zamknięty

Laska

Postów: 280 Zadomowiony
1632113312

Witam mam pytanie skończyłem grę i zaczynam tryb wyzwań nie wpadło mi trofeum za intruzera a wszystkie 16 łamigłówek zrobiłem i nie autohakowalem pytanie brzmi czy w trybie wyzwań też będę mógł powtórzyc łamigłówki z intruzerem? I co się dzieje po skończeniu trybu wyzwań można grać dalej czy trzeba zacząć nową gre

  •  
    Postów: 62 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1632126847

    Będziesz mógł powtórzyć bo mi też nie wpadło za pierwszym podejściem.

    Co do zakończenia trybu wyzwań nie wiem ale na Twoim miejscu bym wyczyścił wszystko przed przystąpieniem bo finału ja tak robiłem bo brakowało ulepszeń broni i latałem po całej mapie i nabijałem expa na bronie :D

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1632128083

    @Emadera2019 hej. Też już o tym myślałem by farmic do 10 poziomu bronie. To tobie też nie wpadło bez autohakowania? Trochę mnie wkurzyło bo nabawiłem się na torze by wbić platynę a tu mi przez takie gówno nie wpadło. Czyli w trybie wyzwań mam możliwość użycia 16 razy intruzera by zaliczyć trofka ? Dzięki za info

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 62 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1632128417

    nie uzywałem autohakowania bo jesli tego użyjesz to automatycznie nie zaliczy Ci trofki i musisz przechodzić od poczatku cała gre.

    Wg mnie w trybie wyzwań mozesz jeszcze raz otworzyc wszystkie 16 poniewaz tryb wyzwan to nic innego jak przejscie gry jeszcze raz tylko ze z całym postępem z pierwszego przejscia.

    z drugim podejscie i tak szukałem tych drzwin po koleji z poradnikiem bo juz mi sie cierpliwość skończyła :D

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1632133483

    @Emadera2019 no wiem że bez autohakowania ale tak zrobiłem i nie wpadło

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 62 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1632140627

    spróbuj na trybie wyzwań bo i tak musisz przejść jeszcze raz żeby platynę zdobyć :)

    mi wpadło za drugim przejściem :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1632312373

    @Emadera2019 wpadło za drugim razem 

    platyna siedzidzięki jeszcze raz TEMAT DO ZAMKNIĘCIA POZDRO

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 62 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1632316570

    egelancko :)

    0 Fajne!
Dodaj odpowiedź do tematu


Temat zamknięty


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry