Pytanie o xbox360

maciek4281 Vip

Postów: 288 Legenda Forum
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

1558369950

Mam pytanie do ludzi którzy mieli lub mają xbox360.

Mianowicie chodzi mi o granie w gry z jednego konta , ale na kilku konsolach.

Czy to jest możliwe?

  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1559035836

    Nikt nic nie wie?? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1559058531

    Czyli chcesz mieć zalogowane jedno konto na kilku konsolach w tym samym momencie?

    • "Możesz pobrać swój profil Xbox na wiele konsol. Jednak w danej chwili możesz zalogować się tylko do jednego profilu."  więcej info tutaj na stronie support'u 
    • "W danej chwili użytkownik może być zalogowany tylko na jednej konsoli Xbox One lub Xbox 360. Jeśli próbujesz zalogować się na drugiej konsoli Xbox One lub konsoli Xbox 360, Twój profil zostanie automatycznie wylogowany z pierwszej konsoli."  więcej informacji również tutaj 


    2 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1559153121

    @andreo.spc Dzięki za odpowiedź.Ale mam jeszcze pytanie.

    Jeżeli mam profil z grami na jednej konsoli i zakładam ten sam profil na innej konsoli i pobieram te same gry to na przykład usuwając ten profil z pierwszej konsoli gry które zostały będą nadal działać normalnie na obydwóch konsolach? Oczywiście zakładam byle jaki nowy profil.

    Nie chodzi mi o granie na jednym profilu na kilku konsolach lecz o to czy jest możliwe żeby na kilku konsolach działały gry z jednego profilu.

    Mam nadzieję że zrozumiesz o co mi chodzi bo trochę to pokrętnie opisałem :)

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry