Ps4 zamulanie, czy to normalne?

kinio26

Postów: 178 Bywalec
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

1557674730

Mam pytanko czy to normalne w ps4 że tak zamulaja, mianowicie wchodzę w ps store, jestem tam z 10 min i już koniec, zamula, tzn wezmę jakąś grę by poczytać o niej czy kupić i konsola ładuje i ładuje opis, po 5 min załaduje, ale wolę wyjść z profilu wylogowac się i zalogować ponownie i wejsc w ps store na nowo (zajmuje to z 20 sek niż 5 min) i znów mam z 10 min zanim się zamuli, oczywiście podałem przykład na ps store tak samo się dzieje na koncie tzn z 20 min jestem i chce luknac, załadować, listę osób online i też muli, ładuje i ładuje, pytam czy to normalne bo miałem poprzednio ps4 fat i też  tak było i wymieniłem na ps4 pro i to samo, myślałem że to technologia 21wieku ? a tu zonk 

  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1557693721

    niemożliwością jest żeby cała konsola tak zamulała i to, że coś takiego może się dziać w sprzęcie obecnie najpopularniejszym na świecie... a na początku tak nie było. Teraz przypominają mi się czasy końca ps3. Efekt się tylko pogłębia jak obcuje się np. z inną konsolą. Grając dwa miesiące tylko na Switchu odechciało mi się wracać do ps4 :/ Tryb uśpienia konsoli w w/w sprzętach to dwa różne pojęcia :D

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 62 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1557754029

    Moje PS4 też potrafi zamulać ale tylko gdy aktualizuje gry w tle.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1560114962

    Mój prosiaczek ma tę samą przypadłość. 

    A podczas jakiegoś procesu w tle (aktualizacja), to już w ogóle zamienia się w Pentium II. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1560181428

    @xyhu

    To nieźle jak Pentium bo u mnie to chodzi jak Celeron 800mhz.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry