Ps4 zamulanie, czy to normalne?

kinio26

Postów: 178 Bywalec
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

1557674730

Mam pytanko czy to normalne w ps4 że tak zamulaja, mianowicie wchodzę w ps store, jestem tam z 10 min i już koniec, zamula, tzn wezmę jakąś grę by poczytać o niej czy kupić i konsola ładuje i ładuje opis, po 5 min załaduje, ale wolę wyjść z profilu wylogowac się i zalogować ponownie i wejsc w ps store na nowo (zajmuje to z 20 sek niż 5 min) i znów mam z 10 min zanim się zamuli, oczywiście podałem przykład na ps store tak samo się dzieje na koncie tzn z 20 min jestem i chce luknac, załadować, listę osób online i też muli, ładuje i ładuje, pytam czy to normalne bo miałem poprzednio ps4 fat i też  tak było i wymieniłem na ps4 pro i to samo, myślałem że to technologia 21wieku ? a tu zonk 

  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1557675231

    @kinio26

    Normalka, nie wiem na ile są to problemy konsoli a na ile problemy z siecią, ale ja też tak mam że czasem wszystko śmiga jak złoto a czasem sklep ładuje się 5-10 minut jakby chciał a nie mógł.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1557676191

    U mnie też sklep dość często muli. Na ps4 są to kilkudziesięcio sekundowe lagi, sytuacja wygląda za to o wiele gorzej w przypadku ps3, gdy zwyczajnie nie mam siły odpalać PS Store i się wku... wkurzać. 

    1 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1557677413

    Ja polecam przeglądać PS Store albo w aplikacji na telefonie albo w przeglądarce. Nic nie zamula, jak coś się kupi to od razu można dodać do kolejki pobierania. Nie pamiętam kiedy przeglądałem sklep na konsoli.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 117 Wygadany
    1557678543

    Lagi PS Store na PS4 to nic, na PS3 potrafi się ładować do godziny. :D

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 10 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1557678719

    @kinio26 Zwykła codzienność w PS Store na PS4 :) Ja mam internet 400 Mb/s, po wifi w konsoli pokazuje 50 - 80 Mb/s, a po wejściu do PS Store na konsoli nieraz ładowanie i oczekiwanie jakby internet myślał i myślał i myślał... :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1557679430

    @princessa to w ps store tak myślałem ale ze w menu konsoli też? , że trzeba wyjść i wejsc najlepiej bo szkoda nerwów, ps3 to nieraz miałem taki objaw ale jak był dysk prawie zapełniony, wystarczyło usunąć grę jakąś i było ok, już się cieszyłem że prosiak nie będzie miał z tym problemu a tu bez zmian 

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1557680510

    Na moim PROsiaku laguje nawet menu główne przełączając się między grami, a np. znajomymi ;) A prawdziwego laga to łapie jak jestem w jakiejś grze i chcę sprawdzić czy znajomy jest online albo po prostu godzinę... W sumie to przyzwyczaiłem się do tego, ale ten problem nie był od zawsze...

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1557686265

    @konewko Hm, a może masz po prostu zawalony dysk? Mi menu chodzi dość płynnie, a nie mam nawet pro. 

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1557688713

    Na zamulanie konsoli polecam odbudować bazę danych. Warto to robić raz na jakiś czas.

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1557689850

    @dawid2601

    Niedawno to robiłem i nie uswiadczylem większych zmian :/

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry