PS PLUS SIERPIEŃ 2019

kinio26

Postów: 178 Bywalec
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

1564751970

Gry dostępne od 6 sierpnia :

SNIPER ELITE 4

WIPEOUT OMEGA COLLECTION 

Co myślicie o tych grach warto pobrać? 

  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1565114260

    @Erick0674 czyli mi zapewne też nie podejdzie nawet nie pobieram 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 10 Nowicjusz
    1565127243
    Sniper pobrany, już od jakiegoś czasu chciałem zagrać, więc jak dla mnie trafiona oferta pomimo że druga gierka mnie totalnie nie interesuje
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1565135641

    @Erick0674 detroit czy bloodborne nie przypadło? lubię takich trolli jak ty :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 98 Wygadany
    1565161715

    Ja też troche wkurzony bo przeważnie co daja w plus to już mam pudełkowe :(  .Taka karma kolekcjonera ,chociaż wipeout sobie pobiore bo nie mam :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1565162582

    @milka_90

    Nie lubię gier typu bloodborne a Detroit już wcześniej ograłem więc wyjasnij mi o co Tobie chodzi?:) Bo to już któryś raz gdy starasz się udowodnić że wiesz lepiej od kogoś 

    A bloodborne nie mam z ps plus 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1565169276

    @Erick0674 płacisz za multi, a nie za dodatkowe gry do usługi... a gry dają dobre zwłaszcza przez ostatnie 8 miesięcy. Pełno mocnych exów sony, sa mniejsze dobre gry typu Overcooked, są dobre indyki (edith finch), a także multiplatformy pokroju Raymana czy Snipera. Dają dosłownie wszystko i w dodatku nie crapy tylko gry, które często mają średnią ponad 80%, a ty piszesz, że nic dla ciebie tam nie ma... albo głupi albo troll, bo nie wiem co innego ;D

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1565172254

    No i widzisz w dalszym ciągu wiesz lepiej ode mnie co jest dla mnie dobre a co nie:)na Raymana czy bloodborne(i tak bym bloodborne nie pobrał) nie załapałem się konsole mam od marca 2018 a ps plus opłacam jakoś od lipca/sierpnia może trochę później god od war mam z ps plus ale go wcześniej przeszedłem mafia 3 mi nie podeszła bo to gniot który ma mało co wspólnego z mafia reszta dla mnie jest niegrywalna bo to nie moje klimaty w gry które chce pograć zazwyczaj kupowalem w wersji pudełkowej i puszczałem dalej a indyki nigdy mi nie podchodziły no ale skoro Ty wiesz lepiej co mi się podoba to pobiore każdą grę która otrzymałem w ps plus i napisze Ci relacje z moich wrażeń

    I tak jak wspomniałeś Plus jest dla gry przez internet i jedynie mi służy do pogrania w Fifę od czasu do czasu i rzuceniem kilkoma epitetami do tv 

    Tekken 7 po 3h rzuciłem w nim kąt bo zrobili z niego kawał shitu

    GTA 5 przeszedłem główna fabułę i podziękowałem 

    Wiedźmin 3 tu pobiłem rekord bo miałem koło 100h

    God od war nowy niby ładny ale jednak to nie był gow którego miałem w głowie z lat dzieciństwa 

    Detroit become human przeszedłem i sprzedałem dalej 

    Horizon zero dawn tak nudnej gry to chyba nigdy nie spotkałem dialogi bezsensowne system walki był ciekawy na pierwsze kilka godzin a zapomniał bym naprawdę ładna oprawa graficzna :)

    Tlou bardzo przyjemny ale również widać w tym rękę naughty dog jeden i ten sam silnik co uncharted ciągnięcie motywu strzelania w multum zombie jest nużące 

    UFC 2 15 min grałem leży w kącie z tekkenem

    FIFA przez tydzień w nią gram później odkładam na minimum 2-3 tygodnie 

    Seria uncharted ex który przeszedłem tylko i wyłącznie dla fabuły bo przez monotonność już miałem ochotę tym rzucic

    Rdr2 naprawdę przyjemna gra 

    Crash bandicoot po którejś kuhrwie ja sprzedalem

    Ctr nitro fueled fabułę przeszedłem i sprzedałem 

    Gow 3 również sprzedałem po przejściu fabuły 

    Mafia 3 sprzedałem po 2h grania 

    Infamous przeszedłem główna fabułę i leży

    Nowy Spiderman dopiero po 10h grania mi się spodobał ale oczywiście nie na 100%

    Mógłbym dalej wymieniać :) nie należę do graczy którzy nie odejdą od konsoli w momencie gdy platyny nie wbije większość gier dla mnie jest jednym wielkim powtórzeniem z ładniejsza oprawa graficzna a to mi nie wystarcza 

    Aktualnie gram w diablo 3 gdzie nie miałem styczności z poprzednimi częściami i mam mieszane uczucia co do tej gry ale daje jej szansę do czasu aż mi się nie sprzeda ;)


    Jedyna grę która przeszedłem z ps plus był heavy rain który mi się bardzo spodobał grafika kiepska niektóre dialogi były tak dziwne ale naprawdę przyjemna gra jak i Detroit ;) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1565175449

    @Erick0674 nie pytałem o życiorys twoich ostatnich miesięcy... za bardzo przeżywasz wszystko :)

    Jak się czyta co to piszesz to jesteś klasycznym hejterem, któremu wszystko nie pasuje. Jakby mi tak gry śmierdziały jak tobie to zmieniłbym hobby.


    tlou - "ciągnięcie motywu strzelania w multum zombie jest nużące" nie mamy o czym gadać :D


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1565176615

    Uwierz mi jestem mega zrelaksowany gdy to pisze xd może i jestem hejterem albo bardziej ciągnie mnie do klasyków:) czerpie większą satysfakcję gdy odpalam Heroes 3/ff:tactics/chrono cross niż dzisiejsze eksy robione na kolanie 

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)
20 maja 2024

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry