PS PLUS SIERPIEŃ 2019

kinio26

Postów: 178 Bywalec
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

1564751970

Gry dostępne od 6 sierpnia :

SNIPER ELITE 4

WIPEOUT OMEGA COLLECTION 

Co myślicie o tych grach warto pobrać? 

  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1564752778

    Oferta może i nie najgorsza ale szału nie ma, ja tam sobie raczej odpuszczę pobieranie gierek w tym miesiącu, jakoś nigdy mnie nie ciągnęło do tych serii.

    2 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1564753165

    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)
    Chyba najlepsze wyscigi na PS4:-)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1564753580

    Ja z WIPEOUT zawsze mi nie po drodze było, nie lubialem tych serii tzn nie lubię wyścigów kosmicznych(podchodzilem z dwa razy) , a SNIPER z chęcią pogram jak znajde czas , SNIPER 1i2 splatynowane nawet 

    1 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1564753946

    @kinio26

    co do wipeouta, nie przeszedlem zadnej innej odslony i nigdy nie lubilem zbytnio tej serii. Do teraz. Nie jestem nawet w stanie powiedziec dlaczego nagle zaczalem ją ubóstwiać.Wiem natomiast, że pokochałem chory poziom trudności!

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1564755140

    Sniper 4 ograny i bardzo polecam ta gre. Natomiast Wipeout mam na ps3 i srednio mi podchodzil. Moze na ps4 mi bardziej podpasuje :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1564756056

    @hajpero tzn mam na ps3 ten HD fury i mi nie podszedł na ps4 nie próbowałem 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1564770700

    Ja jestem zadowolony bo zwlekałem i zwlekałem żeby kupić sniper 4 a tu taka miła zapowiedź od PS+ a jeżeli chodzi o WIPEOUT OMEGA COLLECTION to czy trzeba do tej gry Gogle VR czy bez gogli też da się zagrać?

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1564771866

    Ja również podziękuję, w wyścigi nie grywam a Snajper leży poza moim obszarem zainteresowań więc sorry, no bonus w tym miesiacu. A teraz wracam do Tekkena:-)!

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 16 Początkujący
    1564830161

    Wipeout niedawno na coś wymieniłem a Snipera chętnie sprawdzę. Nie grałem w żadną z poprzednich części.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1565113417

    Wipeout po 10 min został przeze mnie usunięty xd oczy bolą na sam widok gry łzy lecą podczas słuchania muzyki która w tle popierduje:D ctr nitro racing przy tej grze to arcydzieło a snipera nie zamierzam pobierać bo to nie mój klimat kurde xd od jakoś 8 miesięcy mam ps plus i jeszcze nic mi nie przypadło ehh :D

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry