PS Plus KWIECIEŃ 2020

DeadZone

Postów: 73 Gaduła
1585076346

Prawdopodobnie poznaliśmy tytuły które ukażą się w subskrypcji w kwietniu. Opublikowane przez PlayStation Access i szybko usunięte z sieci. 

Uncharted 4 

DIRT Rally 2.0 

Co uważacie o tych tytułach? Według mnie DIRT jest bardzo dobrym wyborem. 

  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1585741015
    No właśnie zawsze myślałem, że banują wszystkie konta na konsoli i nie pytają kto korzysta 😄
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1585741641

    @Asamer

    Z tego co mi wiadomo to banują tak jak mówisz za użycie kradzionego konta na konsoli. Ban leci na wszystkie konta wtedy A tu są jakby nie patrzec konta legalne i z kradzieza nie maja nic wspolnego. Bo masz mozliwosc zalozenia nowego konta i maila i jak sie chce komus w to bawic a sklep sony to umozliwia to wszystko jest legalne wtedy.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1585744295

    @Zurek Czyli tak naprawdę wystarczy stworzyć sobie konto np. UK, podpiąć kartę, żeby pobierało hajs i wszystko jest legalne. Kurde, może wypróbuję to Now.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1585746353

    @Asamer

    Tak, i grać mozesz na koncie glownym, a z tamtego sciagasz gry. Ja sobie kupilem wczoraj na allegro za 6 zl 2xkonto z tym trialem do ps now na 7 dni. (To sa te konta z tym ps plus na 2 tyg) Nie chcialo mi sie bawic w zakladanie kont i troche gierek tam jest. Moze sobie wykupie w przyszlosci na rok (wtedy wychodzi 60 euro)


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1585757910

    Eeeh.. Potwierdzili te gry w plusie, jak dla mnie 2/10. Wracam do AC Origins 😎

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1585763571

    @realizator akurat 2 miesiące temu kupiłem kierownice😁 pamiętam jak kiedyś mowilem ze nie zagram w assasinów. Origins mnie tak wciągnął że to coś nie do uwierzenia

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1585769803

    ja przy Originie miałem twarz zażenowania,że można takiego gniota zrobić :D ale cieszę się z aktualnego plusa

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1585769960
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1585774344

    @Erick0674 dla mnie plus też spoko. Tym bardziej że chciałem kupić dirta. A czemu origin to gniot? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 73 Gaduła
    1585828048

    @Marcinek3331 według mnie Origin lepszy od Odyssey. Klimat bardziej mi podchodzi i postacie historyczne które znam typu Kleopatra, Cezar czy Faraonowie, a o takim Kleonie czy wielu filozofów poza tymi najpopularniejszymi to nawet nie zauważyłem w trakcie gry że faktycznie był ktoś taki

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry