PS Plus KWIECIEŃ 2020

DeadZone

Postów: 73 Gaduła
1585076346

Prawdopodobnie poznaliśmy tytuły które ukażą się w subskrypcji w kwietniu. Opublikowane przez PlayStation Access i szybko usunięte z sieci. 

Uncharted 4 

DIRT Rally 2.0 

Co uważacie o tych tytułach? Według mnie DIRT jest bardzo dobrym wyborem. 

  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1585587112

    @konewko cebulenie czy nie, chłopak znalazl sposob i sobie pogrywa. 

    Cebuleniem to bym nazwal gdyby to bylo w Polsce dostepne. A tak to zaradność :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1585594679

    @kryjab20 Ale Plus to chyba jest dostępny w Polsce, prawda? 😉 Jakie jest na to wytłumaczenie? 😀

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1585595486

    @Asamer no plus to plus najlepiej czekac na promocje i wykupywać roczny, inaczej nie da rady :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 73 Gaduła
    1585640325

    @Asamer dlaczego wstyd? Taj jak kolega kryjab20 pisał. Skoro mam taką możliwość dlaczego mam z niej nie skorzystać? To raczej kwestia prywatna kto jak się z tym czuje. Dla tych co płacą takie zachowanie może wydawać się zdecydowanie negatywne, bo ktoś osiąga to bez płacenia, a dla tych co nie mogą pozwolić sobie na płacenie za subskrypcję to może być bardzo użyteczne. Serwis ten służy żeby oszczędzać na grach, a ja znalazłem sobie dodatkowy sposób z ps now. Jeśli ktoś by chciał spróbować pisać śmiało na priv. Wszystko wytłumaczę :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1585640989

    @DeadZone serio.. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1585655916

    @DeadZone To znaczy z tym PlayStation Now mam mieszane uczucia, ale skoro nie jest to usługa działająca u nas to może i rzeczywiście można przymknąć na to oko? ;) Swoją drogą, nie boisz się o swoje główne konto? Sony nie grozi jakimiś banami za coś takiego?

    Ale do tego kupowania plusa na allegro za złotówkę to nikt mnie nigdy nie przekona 😅

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 73 Gaduła
    1585731321

    @Asamer raczej nie boję się o konto, korzystam od dłuższego czasu i jedyne problemy z ich strony to że utrudniają tworzenie kont z tymczasowych email. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1585738328

    @Asamer

    W zasadzie sony chyba za bardzo nic nie może zrobić z głównym kontem. Bo ono jest niewinne.  A, że na konsoli może się zalogować praktycznie każdy (kolega, rodzina), to Ty wcale nie musisz pilnować co kto robi i bana może ewentualnie dostać te konto nowe.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1585739741

    @Zurek no tak ale bana jedno konto a za tydzień następne jakby wyłapało sony na tej samej konsoli to i konsole mogą zbanowac 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1585740418

    @kinio26

    No niby tak, to dziala na tej samej zasadzie co te lewe konta ps plus. No i tych tez raczej nie banują, chyba, że się mylę.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry