[PS PLUS] Kwiecień 2019

mastahluc Support Elite Vip

Postów: 760 Avenger
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga Tester

1553700628

Na kwiecień przypadają następujące gry:

  • The Surge
  • Conan Exiles

Jak wrażenia? Ja na pewno zagram w The Surge - miałem to na radarze od dłuższego czasu. Conan może kiedyś.

P.S. To ta gra gdzie można modyfikować pitoka.


  •  
    Postów: 40 Początkujący
    1554018340

    Widzę, że myliłem się co do The Surge i wielu z Was w ten tytuł jednak nie grało. Nadrabiać zaległości, choć dla niektórych po trylogii DS, czy innych Sekirach może okazać się zbyt prosta.

    0 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 42 Gaduła
    1554019794

    Ja np. Dzięki ps+ ograłem takie tytuły jak Blodborne,Beyond: Two Souls,Cod MW,Darksiders 2 Deathinitive Edition,Deus Ex,For Honor,God of war remastered, Heavy rain, Just Cause 3, inFamous second sin,Knack,Mad Max, Mafia 3, Metal gear solid V the Phantom Pain, Ratchet & Clank, SOMA,Bulletstorm full clip edition,Hitman.

    To są naprawdę fajne gierki jak dla mnie których bym nie kupił ale dzięki ps+ otrzymałem je i fajnie mi się w nie grało ale to jest tylko i wyłącznie moja opinia.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1554024034

    @sullivan_1989 po prostu ludzie nie zwracają uwagi , że plus jest najzwyczajniej w świecie daniną za granie online , a te gry to tylko taki dodatek.

    Conie zmienia faktu , że w tym miesiącu się nie popisali i nawet tych gier nie dodam do biblioteki na przyszłość.

    @Mati92 z tymi śmieciami na xboxa to Cie nieźle poniosło. Uważam , że dostają lepsze gry niż my w plusie i dodatkowo mają usługi które Sony być może teraz dopiero wprowadzi.

    Ps.  „niektóre” piszemy razem

    0 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 42 Gaduła
    1554024869

    No ok może mnie poniosło.

    Ale na ps4 jest kilka osób z moich znajomych co narzekają że gry na Xbox one to z pegazusa wychodza:) pisze tylko to co usłyszałem. Tyle.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554052381

    @maciek4281 Dokładnie. Tak prawdę powiedziawszy to Sony nawet nie musi dawać dużych gier do abonamentu. Wcześniej były same indyki, a PS+ i tak sprzedawało się świetnie. Oczywiście nie zamierzam wywoływać żadnychj wojenek. Po prostu mówię jak jest.
    @Mati92 Jakiś czas temu o PS4 można było usłyszeć dokładnie to samo ;)

    0 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 42 Gaduła
    1554054516
    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry