[PS PLUS] Kwiecień 2019

mastahluc Support Elite Vip

Postów: 760 Avenger
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga Tester

1553700628

Na kwiecień przypadają następujące gry:

  • The Surge
  • Conan Exiles

Jak wrażenia? Ja na pewno zagram w The Surge - miałem to na radarze od dłuższego czasu. Conan może kiedyś.

P.S. To ta gra gdzie można modyfikować pitoka.


  •  
    Postów: 25 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553701717

    Moim zdaniem słabo.

    Dają tylko dwie gry za taką samą cenę i takie coś...

    Może i The Surge nie jest taki zły, ale dla samych gier opłacać plusa w tym miesiącu nie warto. 

    Oczywiście moim zdaniem, każdy może mieć inne.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1553707499

    jak juz zabrali na vitke i ps3 to juz powinni dodawac jeszcze jakies 2 gierki typu daggerhood ,jack jill... na ps4 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 40 Początkujący
    1553709633

    The Surge jest bardzo dobre, dla fanów gatunku soulslike zdecydowanie musthave... tyle że kto chciał to już chyba zagrał bo gierka od dawna do wyrwania za małe pieniądze. Conan Exiles pewnie sprawdzę, ale miłośnikiem budowniczych survivali nie jestem, więc pewnie szybko się odbiję.


    @kinio26 - ano przydałoby się, ale wg Sony 100GB danych w chmurze rekompensuje brak pozostałych 4 gier co miesiąc. Śmieszne podejście, bo prawdę powiedziawszy w ogóle z tej usługi nie korzystam, a np. 2 dodatkowe indyki miesięcznie zdecydowanie bardziej by mnie uszczęśliwiły.


    Patrząc na comiesięczną ofertę GamePass coraz bardziej się zastanawiam, czy nie kupić Xboxa...



    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553717034

    @mastahluc Tak sobię kminię skąd Ci się wziął The Surge z Plusie, a zapomniałem, że przecież dziś wchodzi nowa rozpiska :D W każdym razie sprawdzę z chęcią, bo słyszałem że to takie Soulsy w klimatach s-f. Conan natomiast jakoś specjalnie mnie nie interesuje. Nawet przez wzgląd na modyfikowalną maczugę ;)
    @Basza Te dwa indyki ekstra, obok większych gier, to świetny pomysł. Akurat ten typ gier rzadko kupuję, a w Plusie trafiały się niezłe perełki.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 12 Początkujący
    1553719557

    Jak dla mnie dobre tytuły wielki + dla SONY.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1553720314

    Nic specjalnego, jednak mogłoby być gorzej, na pewno sięgnę po Conan Exiles by wbić szybką platynę, może spróbuje The Surge.

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553721301

    @sullivan_1989 @Basza

    Najlepiej wspominam PS+ z początków żywota PS4 gdzie wrzucali w zasadzie same indyki. Sporo z nich to świetne gierki, których z jakiś powodów nie chce się kupować. Abonament to idealne rozwiązanie dla takich produkcji. W końcu gry większego kalibru bez przeszkód można zdobyć drogą wymiany itp.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553727580

    @mastahluc Dokładnie o to mi chodzi. Od premiery PS4 otrzymałem - w ramach subskrypcji - wiele świetnych "mniejszych" gier. Nawet specjalnie zajrzałem do swojej biblioteki :) - Don't Starve, Hotline Miami, Spelunky, Strider, Outlast, The Swapper, Rogue Legacy, Valiant Hearts: The Great War, Tricky Towers, Podróż, Ninja Senki DX, Downwell... Dwanaście tytułów, które wciągnęły mnie na długie godziny, a których zapewne bym nie kupił... Oczywiście ciekawych produkcji było o wiele więcej, ale tamte inne akuratnie kupiłem w wyprzedażach :D

    Poza tym myślę, że nikomu nie przeszkadzałoby, gdyby obok dwóch większych gier były również dwa "maluchy". W końcu wszystkiego pobierać nie trzeba ;)

    0 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 42 Gaduła
    1554010300

    Jak czytam nie które komentarze że w ps plusie jest nic specjalnego to się śmieje. Zobaczcie jakie,jakie śmieci dają na Xbox tam dopiero tragedia a na ps + mojm zdaniem jest ok bo opłacając plusa na rok to i tak mi się opłaca ale i tak tylko gram w multi. Pozdrawia Mateusz.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554015588

    @Mati92 Też mnie bawią takie uwagi, zwłaszcza że wielu ludzi oczekuje co miesiąć  gier AAA, a według mnie w PS+ nawet na początku obecnej generacji dostawaliśmy ciekawe tytuły.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry