Project Cars 3 Problem.

SFU666

Postów: 28 Początkujący
1602926876

Witam wszystkich. 

Mam problem z PC3. Gdy próbuję włączyć jakiś wyścig w karierze to wywala do menu konsoli. Karierę mam ogarniętą w ok 80%. To się stało z dnia na dzień. Codzienne wyścigi "Rywale" odpalam normalnie. Wieloosobowy i zawody niestandardowe tez działają. Reset konsoli(kabel) i przeinstalowanie gry robione. XOX Wersja gry 1.1.0.5 Ma może ktoś podobnie, lub wie o co chodzi to proszę o pomoc.

 •  
  Postów: 62 Gaduła
  1602930579

  Jeśli masz możliwość odpal na innej konsoli swoje konto, przejdź jeden wyścig bez aktualizacji po zainstalowaniu wszystko wróci do normy. Miałem identyczny problem na początku kariery przy 24% u mnie ten sposób pomógł. 

  1 Fajne!
 •  
  Postów: 28 Początkujący
  1602932484

  @Tomix   Możliwość będę miał dopiero w poniedziałek. To mam zainstalować grę na innej konsoli, bez aktualizacji i przejść dowolny wyścig (na moim koncie) i u mnie na konsoli wróci do normy ?

  0 Fajne!
 •  
  Postów: 62 Gaduła
  1603030783

  @SFU666

  Dokładnie tak to wyglądało w moim przypadku. Ten sposób znalazłem na YT więc musi być to częsty problem. Po zainstalowaniu dostaniesz informację o aktualizacji odmów i zacznij grać, będziesz miał tam info że bez aktualizacji nie będą działały funkcnie multi mimo to uruchom normalnie i zacznij grę.

  1 Fajne!
 •  
  Postów: 28 Początkujący
  1603132563

  @Tomix Robiłem tak jak opisałeś i nie pomogło. Online, offline i nic. Różne sposoby potem robiłem i nic. Trzeba czekac chyba na aktualizację. Dzięki za chęć pomocy.

  0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

PREORDER SPECJALNIE DLA WAS

W przedsprzedaży mamy dla Was tylko 100 sztuk koszulek BORN TO BE A PLAYER z dodatkowymi bonusami. Sprawdź koniecznie!

WGAMERS preorder
Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Pomysł na GTA VI
2 października 2020

Swojego czasu robiłem porządki na dysku i znalazłem coś co mogę nazwać scenariuszem mojego autorstwa dla Grand Theft Auto VI - gry, na którą wszyscy, a przynajmniej większość z nas czeka. Przeczytajcie mój pomysł na GTA VI.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry