Problem z wyborem

Jakubowski

Postów: 78 Gaduła
1645521070

Cześć,  nie wiem czy to dobre miejsce na takie pytanie ale kieruje je do osób które grały w pierwsza cześć horizon i grają lub maja zamiar grać w horizon forbidden west, mianowicie mam do wyboru na dniach kupić sobie właśnie horizon lub poczekać na premierę elden ring, i nie mogę się zdecydować w jakiej kolejności ograć te tytuły, może ktoś jest bardziej w temacie obydwu gier niż ja i podzieli się konstruktywna opinia która rzuci mi trochę światła na ten temat 

  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1645677521

    @konewko no trochę mało wiarygodne mi się wydaje, jest wiele ukrytych trofeów zawsze które nie wpadają jak się tak po prostu gra i ludzie piszący poradniki spędzają w grze setki godzin żeby odkryć co trzeba zrobić 

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1645696220

    @Jakubowski @konewko  

    W 30h można zrobić platynę. W 40h jak się nie robi stricte pod trofea.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1645698158

    @mastahluc ale najpierw pasowało by znać treść ukrytych trofeow, a skąd jak nie ma jeszcze żadnego poradnika 

    0 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1645703923

    widzę, ze jakieś nieludzkie spekulacje tu odchodzą na temat mojej platyny :D

    Otóż grałem od soboty, do wtorku, 32h, zrobiłem niemal absolutne minimum na platynę.
    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)
    gra mnie nudziła więc starałem nie zajmować się pobocznymi pierdołami, chociaż czasem coś tam zrobiłem. Ze skipowaniem cutscenek byłoby pewnie z 25h.

    A odnośnie ukrytych trofików, to wystarczy kwadrat nadusić w trofeach. Ot i czar prysł. A poradników do horizona były już dziesiątki w dniu premiery.

    Skoro taki Horizon robi na Tobie wrażenie, to co powiesz na to?:)
    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    1 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1645710813

    @Jakubowski  

    Przecież treść ukrytych trofeów możesz poznać na samej konsoli czy na stronach publikujących listy trofeów.

    Do tego poradniki były już przed premierą. Tak czy inaczej platyna jest banalna i nie wymaga poradników.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1645764513

    @hajpero nie stwierdziłem ze robi na mnie wrażenie, byłem tylko zdziwiony ponieważ nie wiedziałem ze da się odkryć ukryte trofea oraz nie sprawdzałem aż tak dokładnie całego internetu w poszukiwaniu poradników ponieważ gry jeszcze nie posiadam, nie mniej jednak gratulacje kolejnej platyny na koncie 

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry