Problem z wyborem

Jakubowski

Postów: 78 Gaduła
1645521070

Cześć,  nie wiem czy to dobre miejsce na takie pytanie ale kieruje je do osób które grały w pierwsza cześć horizon i grają lub maja zamiar grać w horizon forbidden west, mianowicie mam do wyboru na dniach kupić sobie właśnie horizon lub poczekać na premierę elden ring, i nie mogę się zdecydować w jakiej kolejności ograć te tytuły, może ktoś jest bardziej w temacie obydwu gier niż ja i podzieli się konstruktywna opinia która rzuci mi trochę światła na ten temat 

  •  
    Postów: 96 Wygadany
    1645523194

    @Jakubowski to juz zalezy co wolisz w mojej opini forbidden west jest ciekawy i piekny juz na samym poczatku, misje poboczne sa ciekawie zrobione i potrafia czasem nawiazac do glownej fabuly

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 6 Nowicjusz
    1645524344

    Jeżeli lubisz formułę soulsów to elden ring a jak wolisz ubisoftowe gry z otwartym światem, milionem znaków zapytania, i miliardem pierdół do zebrania to horizon.


    1 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1645591393

    @luki19900 lubię takie i takie, faktem jest ze na konsoli w gry Soulsowe jeszcze nue grałem bo mam obsesje na punkcie platyn i mierze siły na zamiary żeby na pewno zdobyć, ale na kompie grywałem tez w takie 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 66 Gaduła
    1645593039

    @Jakubowski a jaki masz problem z platynowaniem gier soulsowych? Skoro już grałeś w gry tego typu platynka nie bedzie stanowiła problemu jedynie potrzebujesz czasu bo te gry trzeba zaliczyć 2-3 razy. Przez lata nie mogłem się przełamać do tych gier a później proszę platynka w Bloodborn i tak się zaczeła przygoda z soulsami. Dark souls 1,3 ,Demon Souls, Sekiro, Nioh wszystko platynki.

    Mój wybór padłby na Elden Ring i nie mogę się doczakać aż gra wpadnie w moje ręce

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1645596937

    @Longer No właśnie to, ze trzeba te gry zaliczać wiele razy bo po prostu rzadko jest możliwe na raz a jeśli już to trzeba wylać siódme poty, ani męczarnia nie jest przyjemna ani drugi raz ogranie parudziesięciu godzin gry którą dopiero co skończyłem, a nie mam tendencji wracać do gier po czasie mniejszym niż pare lat 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 66 Gaduła
    1645603632

    @Jakubowski drugie przejście jest zawsze krótsze nawet o połowe , można jeszcze speed runa zrobić od bossa do bossa i przejść tam gdzie się chce. Wszystko zależy jak uparty jesteś by tą platynkę zdobyć a jak dla mnie stanowią one wyzwanie bo są trudniejsze niż w innych grach i warto je mieć w swojej kolekcji.Zawsze to świadczy o tobie że jednak jakiegoś skila masz a nie ogrywasz tylko dziecinnie proste gry.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 14 Początkujący
    1645610563

    Hej,

    I jedna i druga gra jest do ogrania , horizon wyszedł pierwszy więc ja gram w niego najpierw , potem elden a na deser elex 2 bo wychodzi 01.03 , także ja polecam po kolei,  miłego grania 

    2 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1645612286

    Splatynowałem wczoraj Horizon Forbidden West i jeśli podobała Ci się pierwsza część to to jest dokładnie to samo. Drętwa fabuła, nasrane pytajniki, słabe side questy, ale przyjemny gameplay i wspaniała grafika na PS5. Generalnie jest może trochę lepsza od pierwszej części, ale przynajmniej wiesz czego się spodziewać. Trochę miałem wrażenie jakbym grał w potężne DLC do jedynki. Mnie obie gry męczyły po parunastu godzinach. Szczególnie wszystko co nie było związane z głównym wątkiem fabularnym. W każdym razie gra odhaczona.

    Elden Ring to troche wielka niewiadoma. Otwarty świat i mnóstwo nowych mechanik względem poprzednich soulsów może się spodobać lub nie. Ja swoją kopię dostanę dopiero w piątek więc ciężko mi dzisiaj coś pisać na ten temat. Nie oglądałem nic poza pierwszym trailerem gameplayu. Nie chcę sobie psuć zabawy. Niby mam oczekiwania względem tej gry, ale domyślam się, że większosc tych oczekiwań już można zweryfikować na trailerach. Takiej ekscytacji nie czułem od czasu premiery Demon's Souls na PS5 - 4 platyny w DS same się nie wbiły! :)

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1645631325

    @hajpero w jaki sposób zrobiłeś platynę w 3 dni w tej grze? Mi już jedynka zajęła miesiąc  czy dwa 

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1645640913

    Jeśli grał od piątku trzy doby z rzędu to splatynowal.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry