Playstation 5 z allegro lokalnie

Piotrullo

Postów: 65 Gaduła
1604137026

Witam 

Proszę o radę, otóż chce zakupić playstation 5 jednak zważywszy na sytuację jaka jest z pre orderami nie mam takiej możliwości jednak pojawiają się oferty kupna od kogoś kto ma pre ordera na allegro lokalnie, czy to bezpieczne? Czy lepiej dać sobie siana. Dzięki bardzo 

  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1604758701

    Dziś już zeszli z ceny na premierę sprzedadzą w tej samej cenie co inne żeby nie zostać ze sprzętem. Steady Gentlemens!

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1604782821

    Ja tam widzę cały czas 2700 jak na allegro.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1604850099

    Brać nową konsolę na premierę, odważnie... 

    W przypadku PS5 to jeszcze rozumiem bo Soulsy a co poniektórzy to by pewnie obie nerki sprzedali żeby zagrać w remaster ale XSX? No prośba... Żeby grać w gry z GP z poprzednich generacji? Serio?

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1604853355

    @Minuta1985 weź tylko pod uwagę, że nie każdy miał/ma Xboxa one.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1604863521

    @konewko Faktycznie w tej chwili to chyba jedyna "grupa społeczna" dla której zakup nowej maszynki od M$ albo $ony ma jakiś sens. I żeby była jasność - nie twierdzę że nowe konsole są do dupy itp. bo musiałbym być wysokopoziomowym debilem żeby tak twierdzić. Chodzi mi o to że na tą chwilę tytuły startowe nie są porywające - delikatnie mówiąc - i nie ma sensu się martwić że nie wyrwało się sprzętu na premierę. Po nowym roku na pewno się coś ruszy w temacie gier i wtedy - wg mnie ofc. - można pomyśleć o zmianie konsoli.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 69 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1604865802

    W mojej ocenie, przepłacanie za taki pre-order od kogoś to nierozsądna decyzja. Gry na premierę nie porywają, nie ma co się spieszyć. Nie rozumiem tego hajpu wokół premiery PS5. 

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1604923493

    Moim zdaniem gry na premierę nie porywają posiadaczy obecnej generacji. Dla tych, którzy przespali "czwórkę" to taki PS Plus Collection to spoko opcja. Zanim ograją wszystko, to już coś ciekawego na "piątkę" powinno się pojawić. 

    Sam osobiście nie mam ciśnienia na nową generację. Może jak pojawi się jakiś ciekawy bundle to będę bardziej gorączkowo myślał. Póki co na spokojnie.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 46 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1604928669

    Ciekawe czy egzemplarze wytłoczone z pierwszego sortu będą wadliwe tak jak to było w przypadku PS4. Zgadzam się konsole aktualnie poza lepszą wydajnoscia nie oferują nic na co warto zawiesić oko.

    1 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1604931879

    @MGK

    Każde urządzenie może być wadliwe. Norma to 5% każdej partii. Więcej oznacza wady na poziomie konstrukcyjnym czy projektowym. Początkowe PS4 plasowały się sporo poniżej tych 5%. Po prostu dużo się o tym mówiło bo był to gorący temat. Teraz będzie jeszcze gorzej pod względem przykuwania do tego uwagi bo żyjemy w czasach clickbaitów itp.


    2 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1605259079
    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry