Playstation 5 z allegro lokalnie

Piotrullo

Postów: 65 Gaduła
1604137026

Witam 

Proszę o radę, otóż chce zakupić playstation 5 jednak zważywszy na sytuację jaka jest z pre orderami nie mam takiej możliwości jednak pojawiają się oferty kupna od kogoś kto ma pre ordera na allegro lokalnie, czy to bezpieczne? Czy lepiej dać sobie siana. Dzięki bardzo 

  •  
    Postów: 65 Gaduła
    1604735719

    A co myślicie o sklepie 4console tam jest przedsprzedaż ps5

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1604736480

    @Piotrullo

    Napisz do nich maila albo zadzwoń. O ile wiem to jest prywatny sklep więc nie są partnerem jak Euro, Media Expert itd. Wg mnie zamawiając u nich dostaniesz jak będzie kolejny rzut egzemplarzy (niewiadomo czy to w ogóle polska dystrybucja będzie).

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1604736491

    Kilka produktow zakupionych, polecam

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 65 Gaduła
    1604736775

    @mastahluc niby tam piszą że ich dostawca gwarantuje że góra dzień po premierze będą dostępne. A jak pisałeś że to może nie być Polska dystrybucja to np mogę w konsoli nie zmienić języka na Polski czy jak? 

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1604736779

    Przebitka 400 zł na konsoli, niech spadają - cena ostateczna sobie napisali XD

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1604737277

    @Piotrullo

    Każda konsola ma każdy język także pod tym względem nie ma się co martwić.

    Wiele takich mniejszych sklepików (patrz Allegro) posiada nowe gry czy sprzęt z zagranicznej dystrybucji. Dzięki temu są w stanie odrobinę więcej zarobić przy konkurencyjnej cenie.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1604737610

    @konewko jesli zapewnia sprzet, a inni go nie maja - to czemu nie maja na tym zarobic, wolny rynek, ja jeszcze sie wstrzymuje, ale jak inni chca kupowac, czemu nie?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 65 Gaduła
    1604737670

    To jak myślicie dać sobie siana czy zamawiać u nich, szczerze nie mam teraz żadnej konsoli bo sprzedałem swojego prosiaka za szybko, nie sądziłem że z ps5 będą takie cyrki a jak nie raz czytam że z normalnego sklepu typu media czy euro mogę kupić dopiero w Marcu to o jejciu 

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1604738695

    @Piotrullo

    Wstrzymaj się. Wszystkie konsole, które miały trafić zwyczajnie na sklep będą teraz dostępne online. Także w dniu premiery szukaj po normalnych marketach.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1604738981

    @Piotrullo

    Ja bym sobie odpuscil ;)


    Prosimy jednak liczyć się z możliwością anulacji zamówienia w sytuacji gdy dostawca przed samą premierą okroi ilości bądź całkowicie anuluje zamówienie - w tej sytuacji zwrot pieniędzy nastąpi natychmiast!

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry