Piłka nożna - Transfery Lato 2019

Blazko1892

Postów: 50 Gaduła
1556453944

Witajcie!


Mam nadzieję, że znajdę tutaj wielu fanów piłki nożnej, którzy interesują się transferami piłkarskimi.


Wrzucajcie tutaj interesujące plotki transferowe.


  •  
    Postów: 27 Początkujący
    1556455282

    Jeżeli chodzi o najbliższe transfery to najbardziej jestem ciekawy Milanu jak to wszystko się potoczy bo ambicję mają coraz większe chociaż brak udziału w lidze mistrzów od kilku lat robi swoje. 

    Podobno Milan jest zainteresowany Lorenzo Insignie z Napoli to by był ciekawy transfer 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1556456560

    Mnie jak zawsze najbardziej interesuje Madrycki Real. Pogba,Hazard i mam nadzieję że jakiś dobry napastnik przyjdzie i zaś będą Galacticos. Póki co gratulacje dla Barcelony zasłużyli. I ciekawe czy te transfery okażą się prawdą.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 50 Gaduła
    1556458982

    @Piecowy No ciekawy jestem jak po nieudanym sezonie Real się uzbroi na następny. Ciekaw też jestem Bayernu, który dograł swój rekordowy transfer Hernandeza. Ostatnio też słyszałem, że Andre Herrera z UTD idzie do PSG.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 50 Gaduła
    1556982863

    Karuzela powoli się rozkręca.


    Jovic przechodzi z Eintrachtu (Benfici) do Realu.


    https://transfery.info/124239,as-wszystko-ustalone-transfer-jovicia-tuz-tuz

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Gaduła
    1556991689

    I te ciągłe plotki ploteczki :D

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 50 Gaduła
    1558148560

    Griezmann odchodzi z Atletico i pewnie trafi do Barcy !

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1558160679

    @blazko1892 nie zapominaj że psg się dołączyło do wali o griezmana a jeśli chodzi o ciacki to z szejkami nie.maja szans więc wniosek jest prosty gdzie pójdzie.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry