Pierwsza Aktualizacja Dla Series

Cezorek

Postów: 111 Wygadany
1606771416

Wiadomo było, że zgodnie z zapowiedziami na początku grudnia wejdą pierwsze łatki, głowie dla posiadaczy najnowszej generacji. 


Już jutro (1.12) wejdzie patch dla Xbox Series. Głównie chodzi o naprawę pierwszych, wychwyconych błędów i dopieszczenie obecnego systemu drobnymi detalami. 

Większość rzeczy testowali insiderzy na One. 


Pierwsza zmianą dla właścicieli Series, będzie dodanie Dynamicznych Motywów. Aktualnie jest jeden, który nie działał zbyt poprawnie, teraz dodane zostaną następne, a optymalizacja poprawiona. Nowe motywy to nic innego jak ruchome tło w pulpicie.


Ikonę Auto HDR można było już obserwować w relacjach u insiderów. Teraz będzie dostępna dla wszystkich. HDR zostanie automatycznie dodany do wybranych gier, które nie mają go natywnie zaimplementowanego. Rzecz jasna będzie można włączyć i wyłączyć tę opcję w ustawieniach. Po zapauzowaniu gry, pojawi się ikoną, która podpowie nam, czy działa ona w natywnym HDR, czy jest dodany przez konsolę.


Early Install dla Game Pass. Nic innego niż kolejka, do której możemy dodać gry z katalogu Game Pass, które jeszcze nie są dostępne, a są ogłoszone jako premiery w abonamencie. Dla jasności, w menu abonamentu pojawią się okładki gier, które zostały ogłoszone z datą dodania do Game Pass. Po kliknięciu w tytuł przeniesie go do kolejki. Kilka chwil przed premierą konsola zacznie pobieranie gry, tak aby była gotowa do zabawy w chwili uzyskania dostępu. Przynajmniej tak to wyglądało u insiderów. Cieszyć się mogą również użytkownicy One, bo ta opcja prawdopodobnie trafi też do nich.


Zmieniona zakładka Game (u nas pewnie zostanie przetłumaczona dosłownie czyli Gra). 

Zniknie karta Osiągnięcia, a ww. ją zastąpi. Dodane zostaną do niej pozycję, które pomogą nam znaleźć partnerów do gry, podejrzeć osiągnięcia znajomych oraz oczywiście trofea.    Brak odpowiedzi


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Samuraju, co tu się stało?
15 grudnia 2020

Cyberpunk 2077 był z pewnością jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku, jeśli nie ostatnich 5 lat. Po ogromnym sukcesie Wiedźmina 3 i zdobyciu tytułu Gry Roku w 2015 fani cyberpunka grzecznie czekali na produkcję, która podbije świat, wyznaczy nowe trendy w grach RPG, stanie się...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry