Overwatch 2

andreo.spc Admin

Postów: 381 El Profesor
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

1662375796

Czy ktoś czeka również na premierę Overwatch 2
Na ten moment nie ogłoszono jeszcze daty premiery ostatecznej wersji, jednak 4 października 2022 r. gra trafi do wstępnego dostępu na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz PC.
OW2 będzie produkcją darmową z podobno mega drogimi mikropłatnościami za skórki itp.
W jedynkę sporo grałem, aż do znudzenia.. dwójkę chętnie sprawdzę więc czekam z niecierpliwością :)

(Zaloguj się żeby zobaczyć filmy)

  •  
    Postów: 13 Początkujący
    1662919444

    Hej,
    Jak dla mnie to całe Overwatch jest przegrane przez samego "Blazzersa".
    Gra, jeżeli chodzi o game play jest super. Bardzo fajnie sie "strzela" i ogólnie gra jest bardzo spoko.
    No ale, bo musi być jakieś, ale. Gra nie jest rozwijana. Brak nowych map, bohaterów jak również nowych trybów.
    Overwatch 2 w ogóle nie powinien istnieć. Wystarczy, że "overwatch1" będzie należycie wspierany.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1662923367

    Podobno O2 ma mieć całkiem rozwinięty mimo że zakamuflowany system P2W. Jeśli to prawda to będzie to większa żenada niż Diabolo na komórki.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 13 Początkujący
    1662924806

    @Minuta1985 Znając Blizarda to pewnie na siłę wrzucą monetyzacje. Szkoda się patrzy na grę, która parę lat temu była naprawdę fajne, wystarczyło jej nie porzucać. Jak wejdzie się teraz na Overwatcha to widzimy tylko nowe skiny. Nic więcej. Możesz nie grać i 5 lat, ale bez paru zmian w balansie to jest to cały czas ta sama gra. Ewentualnie plus 4 postacie na przestrzeni kilku lat. Blizard olał dobrą grę tak samo jak zrobił to z HOTS.


    Bobby Cotic jak ja cię nienawidzę!!!

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry