Ogłoszenia z gadżetami

Endriu

Postów: 7 Nowicjusz
1678930595

Mam takie zapytanie

czy nie moglibyście dodać działu Gadżety ?? nie wiem jak inni ale myślę ze to byłby dobry pomysł sam mam wiele koszulek i jakiś innych fajnych gadżetów.

Mam nadzieję ze ktoś mnie poprze z tą sprawą.


// @krowek - poprawiłem nazwę wątku

  •  
    Postów: 60 Gaduła
    1678955662

    @EndriuDobry pomysł! 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1678958826

    Chodzi o dział na forum?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 14 Początkujący
    1678967980

    @andreo.spc chyba chodziło mu o ogłoszenia jak z grami aby było to łatwiej wyszukać i znaleźć chętnego na zakup lub wymianę różnych gadżetów 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1678971107

    Osobiście sądzę, że w przypadku gadżetów znacznie prostszy do ogarnięcie dla zespołu — jak i użytkowników — byłby osobny dział do chwalipostów i ewentualnych ogłoszeń transakcyjnych. W końcu jak miałoby to wyglądać od strony technicznej, skoro każda gra ma pozycję w bibliotece? Zespół musiałby ręcznie wprowadzać każdą figurkę, steelbook i inne drobiazgi? 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 7 Nowicjusz
    1678973602

    Moim zdaniem fajny pomysł a po prostu każdy musiałby zrobić zdjęcia i wstawiać tak chyba najłatwiej  ja nie jestem guru od komputerów i spraw technicznych myślę ze technicy administratorzy byliby w stanie coś wykombinować fakt ze trochę problemów bo te gadżety w większości nie maja numerów seryjnych ja zaproponowałem wiem ze jest ogromna ilość graczy którzy uwielbiają gadżety z gier

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 14 Początkujący
    1678996658

    @dawid2601 to może na sam początek dział na forum a jak się to bardziej rozwinię i będzie więcej ludzi którzy z tego skorzystają to będzie można pomyśleć o czymś na kształt ogłoszeń z grami tylko nie wiem czy dział na forum przyciągnie uwagę graczy którzy będą chcieli cię kupić/sprzedać bądź wymienić jakiś gadżet na coś innego 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 7 Nowicjusz
    1678997472

    a co na to administratorzy może oni jakoś mogą to usprawnić lub coś zaproponować ??

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1679042681

    @ncq dokładnie, bo jak się okaże 10/15 ogłoszeń na 2 miesiące to też szkoda czasu i pracy na osobną kategorię sprzedażową/wymianę

    1 Fajne!
  •  
    krowek Admin
    Postów: 139 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1679046866

    @Endriu @ncq Możemy zacząć od kategorii na forum z instrukcjami jak każdy przedmiot powinien być opisany. Tam byłyby wrzucane posty ze zdjęciami przedmiotów na sprzedaż typu konsole, figurki, gadżety itp. Zainteresowani mogą dopytywać o przedmioty w wątku lub pisać na priv. Będziemy sugerować, aby takich transakcji dokonywać osobiście ze względów bezpieczeństwa i różnego stanu używanych przedmiotów.


    Link do tej kategorii możemy dodać w kilku miejscach np. przy wystawianiu ogłoszeń z grami, aby wszyscy wiedzieli o tym.


    Co sądzicie? Może zrobić nową kategorie Handel i tam 2 wątki: "Konsole na sprzedaż" i "Gadżety dla graczy na sprzedaż"

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 44 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1679066234

    @krowek   Ciekawi mnie tylko czy kwestia udanych transakcji też będzie zamykana i finalizowana "pozytywami". Z drugiej strony jest to strona "wymień gry" , a nie "kup gadżet". Reasumując: jak ma to przynieść korzyści dla serwisu to jestem za.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry