Niepoprawne działanie analogu a gwarancja sony.

kryjab20

Postów: 312 Maniak
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

1561230997

Witam. Mam problem z padam do ps4. Jest on jeszcze na gwarancji. Otóż prawy analog nie działa prawidłowo, w grach obraz skręca samoczynnie w lewo. Pad nigdy nie był rozkręcany ani nigdy nie upadł bądź nie doznał żadnych uszkodzeń z zewnątrz. Pisałem do sony, wypełniłem ankietę i w przyszłym tygodniu wysyłam. Piszę tu ponieważ chciałem się dowiedzieć czy ktoś już wysyłał im pada z taką samą usterką, bądź podobną i czy gwarancja została uznana?

  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1561742374

    Z tego co się orientuję, Sony nie ma już autoryzowanego punktu napraw sprzętów Playstation w Polsce, więc uszkodzony produkt leci bodaj do Londynu. Kilka lat temu kolega wysyłał tam przesyłkę, to zrobiony kontroler odzyskał po pięciu tygodniach. Sam jeszcze nigdy nie musiałem nic wysyłać.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1561761914

    @hajpero ok dzięki 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1562245767

    Dostałem nowego pada spowrotem. Trochę się różni od oryginału, jest lżejszy i ma szare zamiast czarnych przyciski. 

    model: cuh zct2e

    Jak ja to oceniam... sony poleciało po kosztach :/

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1562249316

    @kryjab20

    Dostałeś pada V2 - tych starych już nie produkują.

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry