NEXT-GEN CAPCOM

Masteron

Postów: 333 Maniak
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

1655189861

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)Witam, dziś wyszedł RE2/RE3/RE7 Next-gen na Playstation 5 oraz Xbox Series X/S. 

Myślę że dla niektórych tutaj może być to ciekawa informacja, i też może co niektórzy przejdą jeszcze raz RE!:)

Jeżeli chodzi o mnie, to nie będę przechodził kolejny raz tego samego odświeżonego kotleta. 

MIŁEJ GRY POZDRAWIAM!


  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1655199447

    Ja mogę grać w RE po kilka razy ;) Zdecydowanie mój klimat, teraz ogrywam 1 HD, pozniej 0 HD i czas na ponowne przejście 2, 3 więc akurat trafie na NextGen Patch :) 


    2 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1655201129

    Zapomniałem dopisać!:) Jest mała uwaga, i to dotyczy do "ŁOWCÓW PLATYNY" jeżeli macie platynki i zapiski gry w RE2/RE3/RE7, uruchamiacie tylko grę na PS5 i same trofiki wpadają;). Wiem to bo sprawdzałem ale ciiiiiichoooo to

    tylko między nami:)

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 66 Gaduła
    1655267679

    @Masteron przy RE7 platyna nie wpada. Przy pozostałych częściach owszem.

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1655269547

    @Longer Myślę ze nawet, jak przejdziesz jeszcze raz RE7 to nie będziesz się nudził.

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 66 Gaduła
    1655284240

    @Masteron nudy na pewno nie ma w tej grze ale do platynowa potrzebne są 2 podejścia względnie 1.5 z kopią Sava.

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1655294040

    @Longer Dla mnie wpadło 80% trofików, wystarczy że zrobię jedno podejście i Platyna

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 41 Gaduła
    1655296735

    Next gen, czyli światełka wyraźniejsze XD

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 66 Gaduła
    1655377455

    @Masteron trochę dziwne że każdemu inaczej trofiki wyskakują no ale życie popracuje się jeszcze raz nad platynką.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 134 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1655397285

    Kamil z kanału @SPOWIEDŹUHERETYKA zrobił krótkie podsumowania graficzne tych nowych wersji i zdaje się, że wypadają tak średnio? Jakie Wy macie spostrzeżenia?

    3 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry