Najlepsza gra o wampirach

Barbarina333 Moderator Redaktor

Postów: 15 Początkujący
1659086038

Cześć gracze!


Kto z nas nie lubi opowieści o nadnaturalnych stworzeniach? Smoki, duchy, wilkołaki czy też wampiry – jest ich cała masa! Osobiście najbardziej lubię wampiry, nie dość że są niezwykle potężne to dodatkowo pełne klasy.


Stąd narodziło się moje pytanie do was – jaka jest wasza ulubiona gra o wampirach?


Ja najbardziej cenie sobie ostatni reboot Castlevanii – Lords of Shadow. Uwielbiam jej dynamiczny model walki, mnogie możliwości combosów i wciągającą fabułę.


Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o drugiej części gry Lords of Shadow, to moja recenzja jest już dostępna na blogu! 

  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1659086676

    Przydałby się jakiś link...


    // edit @maciej_spc Link do recenzji dodany w temacie! :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1659086887

    Od siebie jeszcze wrzucę Bloodstained, gierka od twórców Castlevanii więc wiadomo czego się spodziewać. Jak ktoś lubi takie klimaty to nic lepszego w temacie scrollowanych platformerow 2d na PS4 nie znajdzie.

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1659093455

    Blood Omen 2: Legacy of Kain

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1659166966

    Ojej, wampiry uwielbiam, ale zupełnie inaczej wygląda sprawa, jeśli chodzi o gry z nimi. Niemal zawsze jest tak, że jeśli jakiś element mi pasuje, to inny wszystko psuje. Tu bardzo podoba mi się klimat i wizja samych wampirów, ale za to mechaniki mi nie leżą, tutaj natomiast gra się dobrze, ale fabuła jest słaba. 

    Ogólnie lubię Vampire: The Masquerade, BloodRayne i DLC Dawnguard do Skyrima. 

    W pewnym momencie grą idealną wydawał się Vampyr; fajna epoka, świetny klimat mroczny klimat z epidemią w tle, fajna wizja wampirów, elementy RPG i duży wpływ gracza na świat gry. Niestety, wyszło średnio. 


    Tak swoją drogą — część koledzy! Dawno mnie tutaj nie było. 

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1659169959

    @dawid2601 a mi tam Vampyr siadł i mocno brytyjski klimat który uwielbiam ;)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 6 Nowicjusz
    1659174093

    Vampyr był spoko, trochę się zawiodłem na początku że tyle gadania ale po chwili wsiąkłem w historię a moja ulubiona to wampir maskarada, nawet niedokończona i z bugami jest arcydziełem.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 66 Gaduła
    1659175009

    Legecy od Kain : Soul Reaver bardzo klimatyczna postać i cała gra.Z chęcią bym zagrał w odświeżona wersję .

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1659177847

    Absolutnie nie twierdzę, że Vampyr był zły. Po prostu w mojej ocenie jego potencjał — który był ogromny — został średnio wykorzystany i to troszkę mnie boli. Liczyłem na grę 9/10, po skończeniu jednak oceniłem go jako przyjemnego średniaka. 

    Te całe gadanie akurat oceniałem mocno na plus, bo zwyczajnie lubię ten element i dobrze siadają mi gierki oparte nawet w głównej mierze na dialogach. Niestety, uważam, że dialogi są bardzo słabe napisane i czasem nieco wieją nudą, a w przypadku gry, w której te rozmowy są jej naprawdę istotną częścią, ta kwestia nie może zawodzić. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 44 Gaduła
    1659180281

    Z klasyków to uwielbiam "Nosferatu -gniew malahiego.Do tej pory gra ma klimat 👍

    1 Fajne!
  •  
    Barbarina333 Moderator Redaktor
    Postów: 15 Początkujący
    1659532833

    @dawid2601 osobiście Vampyr bardzo mi się podobał, bo miałam świadomość tego, że nie jest to gra Triple-A z wielkim budżetem, dlatego na niedociągnięcia przymykałam oko. Może kwestią twojego odbioru było złe nastawienie? 
    za to Bloodrayne też uwielbiam! ale za tą anime-like częścią kompletnie nie przepadam, straciłą cały klimat oryginalnych dwóch części 

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry