Liga Mistrzów 18/19

Blazko1892

Postów: 50 Gaduła
1556983112

To co moi drodzy? Finał Barcelona - Ajax się zapowiada?


Ja jako kibic Liverpoolu nie skomentuje ostatniego meczu przeciwko Barcelonie. Messi pojechał konkretnie, a brama z wolnego to już taka wisienka na torcie, aby przymknąć Liverpool :(.

  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1557349643

    Nareszcie oba mecze półfinałowe godne LM. Piękne emocje.

    Finał to pewnie będzie gra w szachy... Zbyt dobrze się znają jedni z drugimi.

    Mimo wszystko wybiorę Liverpool. Szkoda żeby po takim sezonie mieli zostać z niczym. Totki i tak już przeszli do historii, póki co wystarczy :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 50 Gaduła
    1557420631

    Brawo Liverpool ! Nie wierzyłem w to co widziałem we wtorek ! Istny cud nad Merseyside to był ! Ten mecz przechodzi do historii futbolu ! Teraz finał i wystarczy tylko pokonać Totki :D.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 50 Gaduła
    1559364777

    Dzisiaj Finał !!!


    Zasiadamy głęboko w fotelach i zapinamy pasy !!!


    Tottenham - Liverpool

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Gaduła
    1559397324

    @blazko1892ciężko o faworyta dzisiejszego meczu 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1559411059

    Liverpool wygra teoretycznie, świadczy przepaść w lidze, w praktyce znają się to różnie może być 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 50 Gaduła
    1559585374

    LIVERPOOL LIVERPOOL LIVERPOOL !!!

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1559618881

    Liverpoolowi się należało , szkoda że to był jeden z najnudniejszych finałów jaki widziałem 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry