Liga Mistrzów 18/19

blazko1892

Postów: 45 Gaduła
1556983112

To co moi drodzy? Finał Barcelona - Ajax się zapowiada?


Ja jako kibic Liverpoolu nie skomentuje ostatniego meczu przeciwko Barcelonie. Messi pojechał konkretnie, a brama z wolnego to już taka wisienka na torcie, aby przymknąć Liverpool :(.

  •  
    Postów: 63 Gaduła
    1556984924

    A jako kibic Barcelony jestem bardzo zadowolony z ostatniego meczu i również liczę na taki finał :) :p

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1556992007

    @blazko1892   szczerze to Messi tylko konkretnie rzut wolny strzelił tak  to chyba najwięcej strat miał w tym meczu, ale ogólnie to jest sezon Messiego na wszystkich frontach 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 27 Początkujący
    1557075256

    Ajax raczej bez szans z Barca ale kto wie 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 45 Gaduła
    1557087041

    Są jeszcze mecze rewanżowe po weekendzie. Zobaczymy, co się wydarzy.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1557130066

    @blazko1892   raczej Liverpool nie da rady Barca bramkę strzeli i pozamiatane bo Liverpool nie strzeli 5, a ajax u siebie no niby gra słabiej w LM ale o finał dadzą radę,bo totki nie mają kim grać zbytnio w ataku, oby w finale de light nie odpuszczal swoim przyszłym pracodawcom bo będzie myślał że go kibice znienawidza, tym bardziej jakby jeszcze bramkę strzelił na wagę zwycięstwa, jak Barca nie wygra LM teraz to szybko to może nie nastąpić ? bo to ich sezon

    (i to pisze kibic Realu) 


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1557134225

    W Liverpoolu brak Salaha. Z przodu zostaje im tylko Sturridge i Mane, także myślę, że to za mało...


    Co do rewanżu Ajaxu z Totkami to wraca Son, także biorąc pod uwagę jego formę to jest w stanie coś tam wturlać. Zdecydowanie to będzie ciekawsze starcie niż Barcelony z Liverpoolem które uważam za rozstrzygnięte...

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 197 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1557146262

    Ja osobiście trzymam kciuki za Ajax, gdyby holenderska drużyna wygrała Ligę Mistrzów, to byłoby niezwykle ciekawe i zaskakujące. Nie jestem wielkim fanem piłki kopanej, ale bardzo miło oglądało mi się ich grę. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1557263109

    Piękny pierwszy półfinał. Mało kto się tego spodziewał. 

    Oby i tyle emocji było jutro.


    Jest szansa, że w europejskich pucharach będą dwa angielskie finały...

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 361 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1557310395

    @eMRom


    Zdecydowanie to będzie ciekawsze starcie niż Barcelony z Liverpoolem które uważam za rozstrzygnięte...


    heheh :) 


    1 Fajne!
  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1557325644

    wiem co pisałem.

    chyba nie chcesz mi powiedzieć, że po tym co widziałeś na Camp Nou + osłabienia Liverpoolu, że będą w stanie odwrócić losy tego dwumeczu?


    od początku widać było komu się chce, a kto jest tu by tylko odhaczyć mecz i zameldować się w finale.

    Barca zrobiła to sobie na własne życzenie, bo zamiast w polu karnym gdy są w czwórkę, a przed nimi tylko bramkarz to zamiast po prostu strzelić gola i zamknąć mecz, to szukają Messiego bez sensu.

    do tego na chodzonego w półfinale to tak raczej ciężko... przy 2:0 już powinni zacząć coś grać, żeby nie było powtórki z Rzymu, ale nie po co, można zacząć biegać dopiero przy 4:0...


    a bramka z rożnego to majstersztyk w wykonaniu Liverpoolu, ośmieszyli obronę Barcy koncertowo

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry