Kupiłem kartę graficzną i nie wiem co dalej - RTX 3060

Devilek

Postów: 17 Początkujący
1634172543

Hejka. Odłożyłem trochę kaski i mi się wymarzył komputer taki żeby mi Cyberpunk poszedł na wysokich, dałem sobie widełki na kartę graficzną do 2,5k, nie bylo nic godnego uwagi wiec za 3,5k kupiłem Geforce 3060 12 GB GDDR6.

Mam w opcji uzywany procesor Intel I5 4x~~4GHz, chlodzenie do niego i 4 GB ramu. Procek niby wart 1,2k nowy.


No i to tyle, karta idzie kurierem a ja musze zdecydować co dokupić do tego zestawu żeby działało to jak najwydajniej? Jaka płyta główna i ile ramu dokupić? No i rzeczy o ktorych zapomnialem.


Także prośba do was czy moglibyście polecić jakąś dobrą płytę główną która zgra te wszystkie podzespoły tak żeby wydajność była wysoka i wszelkie inne cenne uwagi są mile widziane bo ja się na montowaniu kompa po prostu nie znam.

Pozdrawiam

  •  
    Postów: 17 Początkujący
    1634951972

    @konewko

    Myszkę już zamówiłem SteelSeries Sensei 310


    A klawka o której myślę to:   Klawiatura iBOX Aurora K-4, albo klawiatura SPC GEAR GK550 

     

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 23 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Gold

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1635005737

    https://www.pepper.pl/grupa/podzespoly-komputerowe

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 17 Początkujący
    1635077294

    @Wit3g Niestety póki col nie wyświetla nic co by mnie zainteresowało. 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry