jRPG język

anecix

Postów: 131 Wygadany
1643379140

Hej wszystkim,

Mam pytanie do znawców! Czy na ps4 jest jakiś jrpg z polskim napisami? Jakikolwiek?

  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1643379924

    @anecix raczej nie kolego

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1643382222
    Dzięki
    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1643388835

    Regalia: Of Men and Monarchs


    Jedyny "jRPG" z oficjalnymi polskimi napisami na PS4. Gra wyprodukowana przez polskie studio.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1643390988

    @konewko  

    Oooooo i to jest świetna wiadomość, wielkie dzięki :)

    Póki co testuje legend of heroes trails of cold steel na ps vicie

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1643391914

    Ok.a jeszcze pytanko ;) ogrywałem finale za małolata 7-12, final 13 w ogóle mi nie podpasował, 15 również nie trafiła w moje gusta, najmilej wspominam 7 i 9 jak byłem młodszy, a deczko starszy mega podobały mi się ffX i XII. W sumie lubię turowy system walk, na ps4 ogarnąłem tylko dragon quest i ni no kuni 2. Czy na tej podstawie growej przeszłości, ktoś z Was mogłby mi podpowiedzieć w co by tu zagrać "podobnego" :P

    0 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1643401569

    @konewko

    No no, jak zwykle masz racje, jedyny.

    A poza nim na przykład jeszcze Monster Hunter World, DBZ Kakarot, Ruined King: A League of Legends Story, Battle Chasers: Nightwar..... Pytanie było do "znawców" więc jak już rzekłeś, to chyba powinienem zamknąć mordę:> To co, wyłapię zaraz kolejnego bana za poprawianie "znawcy"?

    @anecix
    Od siebie polecę z klasycznych jRPG World of Final Fantasy no i chyba całą serię Disgaea, skoro turówki to Twój typ. Na ps4 są też dostępne FF7-12, których system walki jest turowy



    2 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1643408695

    @anecix Persona 5 Royal, mój top 3 gier ever.

    @hajpero nie grałem w nie, więc nie wiem. A cudzysłów nie był przypadkowy.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1643435931

    Wszystko zanotowane ;) podziękował za odzew. Dbz kakarot również przeszedłem, jakoś mi wypadło z głowy - bardzo fajna nostalgiczna podróż :D

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)
20 maja 2024

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry