Jedzenie przy graniu - oczywistość czy barbarzyństwo?

czikenpredator

Postów: 68 Gaduła
1613730951

Hej, niedawno na Wyjdzie w Graniu zrobiliśmy wielki test przekąsek do gier. I choć na tamtym kanale mówimy głównie o planszówkach - przy których temat być może jest bardziej emocjonujący - to reakcje niektórych osób zainspirowały mnie to by spytać tutaj jak patrzycie na jedzenie podczas grania na konsoli?

Macie jakieś ulubione snacki do grania? A przede wszystkim - czy w ogóle sobie na to pozwalacie, czy uważacie to za barbarzyństwo?

Osobiście o ile jeszcze widzę powody do pewnej ostrożności przy planszówkach o tyle nigdy nie miałem żadnych zahamowań by jeść przy konsoli jak gram w coś gdzie nie muszę non stop podejmować akcji/grę local multi. A co lubię podjadać zdradziłem częściowo w teście snacków na WWG ;)

  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1613855836

    @milka_90 xD no to żeśmy się pośmiali dupy pobajerowali.. 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry