Gry Wideo vs Planszówki

czikenpredator

Postów: 68 Gaduła
1614960804

Ostatnio na WWG pisałem na ten temat artykuł [5 sposobów, na które planszówki przewyższają gry wideo (i 5 na które im ustępują)] i ciekawi mnie co inni na ten temat myślą.

Widzicie jakieś ewidentne przewagi jednych nad drugimi? :)

  •  
    Postów: 68 Gaduła
    1617435465

    @Kiszonka oprócz Steam wspomnę też, że istnieje też BoardGameArena, Tabletopia i Tabletop Simulator ;) Ten ostatni jest z tego co widzę ostatnio bardzo popularny w pewnych kręgach. Ale tak czy inaczej - przynajmniej jak dla mnie - jeśli tylko jest taka możliwość, to zawsze granie w planszówkę fizycznie bije na głowę każdy "symulator".

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1625554699

    Jest sporo klasycznych gier takich jak Scrabble czy Monopoly przy których można nadal się świetnie bawić. Dodatkowo masz pomoce do tych gier jak np tricher au scrabble online

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry