GamePass - Podsumowanie 2020

Cezorek

Postów: 162 Bywalec
1609532407

Przeglądając spis gier w abonamencie GamePass, wpadłem na pomysł przygotowania najlepszych gier, które zostały dodane w 2020 roku. Oczywiście starałem się wybrać te większe tytuły, ale podzieliłem całość na gry, które były dodawane miesiącami kolejno. Starałem się wybrać po jednym tytule z miesiąca.

W styczniu oczywiście najbardziej błyszczał tytuł ze studia Rockstar Games, czyli GTA5. Mimo, że gra ma już swoje lata, cały czas jest jedną z najczęściej pobieranych w abonamencie. Obok przygód Trevora i kumpli, początek roku dał nam również Tekken 7. Kultowe nawalanko z kumplami przy piwie znowu się zaczęło.

Drugi miesiąc roku, przyniósł między innymi Final Fantasy XV. Nielada gratka dla fanów serii i chętnych nowicjuszy, którzy pragną spróbować swoich sił z tym legendarnym tytułem.

Marzec był przeładowany mocnymi propozycjami. Fani koszykówki mogli sięgnąć po NBA2k20, aby sprawdzić swoje siły w najnowszej (wtedy) odsłonie. Najnowszy Ace Combat 7 również zgarnął swoją armię zwolenników i stał się jednym z najczęściej pobieranych tytułów w pierwszym kwartale.

W kwietniu Microsoft zadowolił zwolenników piłki nożnej. Football Manager 2020 największym tytułem kwietnia.

Majówkę mogliśmy spędzić grając w mocarny tytuł Rockstar Games, czyli Red Dead Redemption 2.

Letnie, czerwcowe dni to idealny czas na zabawę z No Man's Sky. To jeden z najciekawszych tytułów z abonamentu w tym roku.

Z gier dodanych w lipcu, wybrałem Soulcalibur VI. W wakacyjny czas można było nadrobić sporo zaległych tytułów i wziąć się za te dłuższe.

Sierpień znowu dał mocny strzał fanom symulatorów. Microsoft Flight Simulator ląduje w abonamencie od razu w premierę.

Kultowy tytuł dołącza we wrześniu. Można zacząć historię w Resident Evil 7.

Październik okazał się bardzo obfitym miesiącem dla graczy. Posiadacze GamePass mogli zagrać w jeszcze ciepły Doom Eternal.

Listopad. Poznajemy mocną stronę GamePass Ultimate. Do abonamentu dołącza EA Play, a w nim multum godzin z Battlefieldem, NFS, FIFA, Crysis, Star Wars czy Skate. Oprócz dołączenia EA Play, dostaliśmy również ARK Survival Evolved Explorer Edition, który stał się jedną z najchętniej wybieranych gier abonamentu.

Koniec roku to zdecydowanie czas dla premierowej gry Control i świetnej marki Assetto Corsa.

W pisaniu posta czerpałem informacje ze stron: Microsoft, ppe, worldofxbox oraz Facebook XboxPolska.


  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1609605089
    Bardzo ciekawy post, a co możesz uznać za grę roku z GP ? 
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 162 Bywalec
    1609610189

    @Radnyns ja najbardziej bylem zadowolony z możliwości zagrania w RDR2. Mimo wszystko wiadomo, że dołączenie EAPlay było zjawiskiem roku w abonamencie. 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry