E3 2019

konewko Elite Vip

Postów: 747 Major
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga Tester

1552328889

Jak wiemy, albo i nie wiemy, Sony oficjalnie odpuszcza tegoroczną imprezę, ale to nie znaczy, że targi będą nudne. Microsoft w zeszłym roku bezapelacyjnie wygrał dzięki pokazowi Cyberpunka, a jak będzie w tym roku? Czy Sony strategicznie odpuściło, by po cichaczu zapowiedzieć pod koniec roku PlayStation 5 z pierwszymi flagowymi tytułami? Jak to z tymi targami będzie teraz, czego oczekujecie?


Osobiście bardzo bym chciał zobaczyć coś więcej z Dying Light 2, Cyberpunk jakoś mnie nie interesuje za bardzo. Jako zwolennik japońskich gier chciałbym zobaczyć coś więcej z Babylon's Fall, za które odpowiedzialne jest PlatinumGames znane z Automaty, zapowiedź DQ Builders 2 na US/EU i poznać datę premiery rimejka FF VII. Niemożliwe chyba jest zobaczenie teasera FF XVI, ale w końcu pomarzyć można :)

  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1558794783

    Podejrzewam że Sony przygotowuje coś większego na TGS, ale kto tam ich wie, może po prostu nie mają wystarczającej ilości tytułów do zaprezentowania i tyle. Głównie wypatruje wieści na temat kilku japońskich gierek jak Code Vein, Persona 5: The Royal13 Sentinels: Aegis RimDigimon SurviveGranblue Fantasy: Relink, Nioh 2 i może FF VII Remake, chociaż i w tym wypadku to ciężko mi być super podekscytowanym tym tytułem biorąc pod uwagę plotki jakie krążą na jego temat. Co do gierek od zachodnich deweloperów to chyba tylko Cyberpunk 2077, ewentualnie Ghost of Tsushima bo i dość cicho zrobiło się na jego temat. Plus mam nadzieję że Capcom ogłosi pracę nad Resident Evil 3 Remake jak i FromSoftware coś podrzuci.

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 747 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1558799712

    @YROSHIKU ja się trochę boję o cenę P5 Royal. Japończycy wyskoczyli z 9k jenów za podstawową edycję. To jest 70 euro... :( znając nasz super kraj może być jeszcze drożej. 


    A co do Granblue to długo nic nie było, a to jeden z moich must-have. Nie zdziwię się jak produkcja na Ps4 została wstrzymana i gra wyjdzie ps5-only.


    Code Vein wygląda koszmarnie, ale może nadrobi gameplay'em.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1558872336

    @konewko No rzeczywiście nie wygląda to za dobrze, chociaż i ze swojej strony to nie przejmuję się tym za bardzo bo i odpuszczę sobie branie jej na premierę, pomimo tego że dodadzą trochę nowych rzeczy to jednak koniec końców to ta sama gra i nie za bardzo kalkuluję mi się płacenie za coś za co już raz zapłaciłem, chociaż i w sumie to przepłaciłem bo brałem kolekcjonerkę. Bardziej martwię się o FF VII Remake bo jeżeli to co czytałem okaże się prawdą no to ta nostalgiczna wyprawa będzie dość kosztowna :/. Jeżeli chodzi Granblue Fantasy: Relink to raczej podejrzewam że jak już to pojawi się na obu konsolach no bo i fakt że ma wyjść PS5 nie znaczy że wszyscy deweloperzy zaczeli już kuchcić gierki dla nowej konsoli a i pewnie jeszcze przez rok, dwa po premierze PS5 nadal będą wychodzić nowe tytuły dla PS4.


    1 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1558887998

    @YROSHIKU

    Już potwierdzone, że FFVII Remake będzie wydany w dwóch częściach, każda w pełnej cenie.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1558892722

    @mastahluc No i właśnie o to mi chodziło z tym że nie chciałem powielać niepotwierdzonych informacji i możliwie wprowadzić kogokolwiek w błąd no bo często tak to jest z plotkami i pseudo "wyciekami". Jednak jeżeli to zostało oficjalnie potwierdzone no ja zdecydowanie im podziękuję i odpuszczę sobie ten "hit".

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry