E3 2019

konewko Elite Vip

Postów: 749 Major
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga Tester

1552328889

Jak wiemy, albo i nie wiemy, Sony oficjalnie odpuszcza tegoroczną imprezę, ale to nie znaczy, że targi będą nudne. Microsoft w zeszłym roku bezapelacyjnie wygrał dzięki pokazowi Cyberpunka, a jak będzie w tym roku? Czy Sony strategicznie odpuściło, by po cichaczu zapowiedzieć pod koniec roku PlayStation 5 z pierwszymi flagowymi tytułami? Jak to z tymi targami będzie teraz, czego oczekujecie?


Osobiście bardzo bym chciał zobaczyć coś więcej z Dying Light 2, Cyberpunk jakoś mnie nie interesuje za bardzo. Jako zwolennik japońskich gier chciałbym zobaczyć coś więcej z Babylon's Fall, za które odpowiedzialne jest PlatinumGames znane z Automaty, zapowiedź DQ Builders 2 na US/EU i poznać datę premiery rimejka FF VII. Niemożliwe chyba jest zobaczenie teasera FF XVI, ale w końcu pomarzyć można :)

  •  
    Postów: 162 Bywalec
    1552400805

    W związku z grami się nie wypowiem, bo zapowiedzi mnie wcale nie interesują.

    Sony jednak ma coś ciekawego w rękawie. Na 80% nie będzie to konsola nowej generacji. Myślę, że to coś w stylu rozwiniętego systemu VR i abonament Sony (coś jak Game Pass). Nie obraziłbym się jednak, gdyby pokazali nowe PlayStation, lub zupełnie nową konsolę, następce Vita. 

    Plotka mówiła o konsoli FBC, czyli Full Back Compatibility. Jeśli pokażą coś, co odbiera gry od PS1 do PS4, to Sony pozamiata, jednak szansa na coś takiego to jakieś 5%.


    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552407281

    Gdyby było FBC to Microsoft może moim zdaniem spakować się i opuścić lokal ze swoim nowym modelem XONE bez napędu :P

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 162 Bywalec
    1552407437

    @konewko Sony dużo mówi, mało robi. 

    Aktualnie użytkuje Xboxa, ale tylko ze względu na Game Pass. Jeśli Sony da coś podobnego w lepszej ofercie, to przesiadam się.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552411302

    Pewnie taki PlayStation Game Pass wszedłby do Polski gdzieś w okolicach schyłku PS5 ale sama inicjatywa zacna. Sam też nie widzę sensu kupowania gier na Xboxa One skoro w passie jest tyle tytułów. I to raptem za 4 dyszki w miesiącu. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552942524

    Następcy vity nie będzie. Sony porzuciło tego handhelda już dwa lata po premierze co jest ewenementem , a pozostałe i zalegające vity przerobił na ps tv czyli następny niewypał Sony.

    Vita miała mało gier AAA i w dodatku były one bardzo drogie w stosunku co sobą prezentowały , tak samo zresztą jak specjalne dedykowane karty pamięci. W dodatku zaczęła przegrywać ze smartfonami , a dobiło ją puszczenie Ps4 po którym Sony całkowicie puściło vite w niepamięć.

    Xklocek jest zdecydowanie lepszy ze względu na Game Pass i bardzo bym sobie życzył żeby Sony wydała coś na podobieństwo tej usługi , bo akurat tego zazdroszczę użytkownikom xboxa , a mimo tego , że miałem mase xboxów to u mnie w domu od zawsze stała konsola od Sony i pewnie tak już zostanie , bo to przyzwyczajenie przejęły też dzieci i żadne z nich , chociaż grali po kilka miesięcy nie zdecydowało się na to żeby zmienić na stałe ps4 na xboxa

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 162 Bywalec
    1552998440

    @maciek4281 Sam stałem długo przed wyborem PS4 - Xbox One. W końcu jak zdecydowałem sprzedać PS3 i pojechałem do sklepu, wybrałem Xboxa, którego nigdy wcześniej w życiu nie miałem, ba, nawet nie trzymałem w ręce pada. Teraz powiem, że jest to najlepsza przesiadka w życiu, a byłem za Sony od PSX do trójki. 
    Co do samego GamePassa, to Sony musi wypuścić podobny abonament, bo biorąc pod uwagę promocję jakie można znaleźć na oferte Microsoftu, to kolejne szpadle piachu do grobu Sony. Dodatkowo baza gier, która ciągle się rozrasta o wcale nie byle jakie tytuły, to istna gratka dla niedzielnego gracza, nawet za te 40 zł miesięcznie. Nie ma szans, żeby wszystko przegrać.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 7 Nowicjusz
    1553009503

    Ja od stycznia mam dwie konsolę,  ps4 i xone,

    Plejka tylko do Wiedzmina którego ogrywam a klocek dzięki xgp i ea ACCES ciągle w ruchu.

    W amonamentach Sony przegrywa z Microsoftem ale Sony ma to czego Zieloni nie mają,  gry na wyłączność. 

    Jak tego nie zmienią to zawszebędą krok do tyłu. 


    Na ps5 nie czekam aż tak bardzo,poczekam z rok od premiery żeby wszystko poprawili i wydali dobra wersję z grami ,bo na start może być ubogo- obym się mylil

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1553010854

    @Cezorek ja również twierdzę , że pomimo mojego przyzwyczajenia do Sony , to jednak Microsoft ma zdecydowanie lepszą ofertę ze swoim GP czy EA (akurat z tym ostatnim może się coś zmieni)

    Ale mimo wszystko i ja i moje dzieci nie zamienią ps na xboxa czy coś innego , bo mimo , że u mnie każde może mieć 2,3 czy nawet 4 różne konsole bez kupowania i nie raz po tyle konsol stało u każdego w pokoju , ale to Sony stoi niezmiennie , a nie xbox czy nintendo.

    Więc jak widać często wygrywa przyzwyczajenie i na tym koniku Sony jedzie od dosyć dawna co pokazuje ich sprzedaż , która jest jednak największa

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 117 Wygadany
    1558785382

    Czekam i czekam na pełne wydanie Spider-Mana z DLC i coś doczekać się nie mogę. Może na E3 będzie jakieś info? Czy te dodatki trzymają taki poziom, że nie warto na nie czekać?


    To było rok temu, jak Sony miało faila i dźwięku nie dowieźli na początku prezentacji?

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1558786379

    Sony nie ma na E3 w tym roku. Już bardziej na PSX zapowiedzą lub po prostu pojawi się pewnego dnia info "wydajemy edycję goty z dodatkami".

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry