Dzielenie konta na 2 konsole

skuniarz

Postów: 3 Nowicjusz
1573820000

Witam mam problem z dzieleniem konta na 2 konsole chodzi o to że : 


Kupiłem sobie PS4 PRO moja starą FAT oddałem chrześnicy w raz z moim kontem i wszystkimi grami ??


Teraz gdy ona się loguje i gra to ja podczas próby zalogowania dostaję komunikat że zostałem wylogowany na innym sprzęcie.


Jest jakiś sposób abyśmy mogli razem grać w tym samym czasie ale np w rózne gry ?? 


Z góry dzięki za pomoc oraz przepraszam jeśli powtórzyłem post.

  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1573821326

    Na FAT musi być utworzony kolejny profil i na nim trzeba grać. Nie możecie być zalogowani jednocześnie na tym samym koncie.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 73 Gaduła
    1573824514

    Jest sposób na to aby pograła chwilę dłużej bez wylogowania

    Jeśli twoje konto zostało aktywowane jako podstawowe na twojej Pro. Ona gra na twoim koncie u siebie i ty chcesz wejść. W tym momencie ona może odłączyć się od internetu co pozwoli jej na bodajże 30min gry, później automatycznie ja wyloguje. Nie próbowałem przypadku gdy ty odłączysz się od internetu na konsoli z aktywowanym kontem. Być może ona będzie mogła grać dalej bez problemów i ty także. Jeśli jest odwrotnie jak na początku pisałem z aktywnym kontem na jej konsoli to sytuacja odwrotna. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1573825931

    Nie ma co kombinowac, drugi prrofil dla chrzesnicy. Ty aktywujesz u niej swoje konto jako podstawowe. Ona wchodzi na twoje konto zeby gry sciagnac, (pewnie jej w tym pomozesz, bo domyslam sie ze jest jeszcze mala) potem ona gra juz na swoim koncie.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry