Dying light 2

Rydwan94

Postów: 2 Nowicjusz
1644414827

Katuje Dying Light 2. Gdyby miał ktoś ochote poskakać po budynkach na playce to proszę o inva. Nick Belze-dup :DD

  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1682746337

    Podbijam temat, czy w Dying Light 2 jest nowa gra+?

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 130 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1682753081

    @Masteron tak, jakoś od roku mniej więcej. Pojawiła się wraz z patchem 1.3.0.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1682753806

    @Ratnay ok dzięki

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1682914448

    Jak ktoś chce wspólnie  pograć to zapraszam.  Po tej nowej aktualizacji nawet fajnie szlachtuje się zombiaki. Na Xboxie mój gamertag to TataMajki. 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 361 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1683007300

    @Sanchez kolega chyba nie grał w Dead Island 2 :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 79 Gaduła
    1683020875

    @kenny2612 Ja od siebie też polecam Dead Island 2 i jeżeli chodzi o szlachtowanie zombiaków to zdecydowanie lepiej to wypada niż w Dying light 2 i w Dead Island zbliża się już platynka😉

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 361 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1683200613

    @Szefo21 długo się opierałem ale jak już pograłem to przyznaję - Dead Island 2 niszczy Dying Light 2 :) 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 79 Gaduła
    1683201754

    @kenny2612 Też tak myślę😉wczoraj właśnie wpadła bardzo przyjemna platyna więc zadowolenie 100%.A teraz Jedi Survivor i kolejne planety do zwiedzania😆

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1683694326

    Mam pytanie odnośnie przedmiotów kolekcjonerskich(nagrania,pamiątki) niestety niektórych z nich, nie udało mi się znaleść, czy gdy zacznę nową grę plus, to będę musiał na nowo wszystkiego szukać? Czy zostanie mi tylko to co będzie do odnalezienia? Z góry dzięki za odpowieć.

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 44 4ever Alone Immortal
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1683742495

    @Masteron NG+ aktywuje się po ukończeniu kampanii fabularnej i pozwala rozpocząć nową z zachowaniem wszystkich zdolności, ekwipunku i materiałów. Więc tak naprawdę nic się nie zmienia oprócz historii, którą tym razem tworzymy. Żeby nie było zbyt łatwo Techland poinformował, że drugie przejście będzie się wiązało ze skalowaniem poziomu trudności. Prościej mówiąc, nawet podstawowi przeciwnicy będą potężniejsi, a wyzwania bardziej wymagające.


    Źrodlo: https://geex.x-kom.pl/wiadomosci/dying-light-2-aktualizacja-nowa-gra-plus/

    3 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry