Days Gone czy The Last of Us?

andreo.spc Admin

Postów: 381 El Profesor
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

1582976847

Gdybyś miał/a wybrać jedną z tych wspaniałych historii.. na którą padnie Twój wybór?

Wiem wiem, że pytanie ciężkie.. :) Obie historie poruszają, obie gry są świetne.. no i obie są na PS4 :P


(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1582978953

    szczerze to serdeczne "xD"... nie porównujmy smalcu do twarogu :D

    Niech mi ktoś wyjaśni co jest takiego w Days Gone? Pomijamy kwestie techniczną, bugi i sens oraz logikę gameplayu (napełnianie silnika gasoliną co dwie minuty i inne durnoty). Co jest w tej historii takiego super? bo tam scenariusz nie był zły, ale reżyser to tego nie dowiózł... zero chemii między kobietą, a mężyczną, a "Dick" przez większość gry zachowywał się jakby jego miłością był boozer. Chociaż grę wspominam dobrze to prowadzenie wątków postaci i chemia między nimi wszystkimi to od początku porażka... i ten klon Nate'a Drake'a jako szwarc charakter pseudo gangster ubrany jak czarni raperzy xD wtf naprawdę.


    btw. ale temat fajny :)

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1582979169

    Days Gone i to bez porównania. Dlaczego ? ponieważ to była moja pierwsza gra na pleja i gra dla której kupiłem PS4.

    Czekam na drugą część !

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 314 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1582985739

    Tylko i wyłącznie The Last Of Us. Ta gra to majstersztyk w moim miemaniu, i to nie tylko single player ale i multi potrafi czlowieka wciagnac na wiele godzin.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 339 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1582987066

    The Last Of Us! Piękna historia, ograłem ten tytuł z sześć razy, i w dodatku ten tryb "brutalna rzeczywistość" miodzio, czekam na drugą część, bo wiem w moim przekonaniu, że twórcy tak dobrego tytułu tego nie schrzanią.

    5 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 753 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1582997956

    Szczerze to żadna z nich... :P

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1583061988

    @konewko a czemuż to ? 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 22 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1583064502

    Obie ukończone, przy obu się świetnie bawiłem, ale tlou bije days gone na każdym szczeblu z osobna. Tlou trzymało w napięciu do samego końca a day's gone po pewnym czasie straciło klimat i nawet hordy nie były przerażające a co dopiero pojedyncze osobniki. No i tlou było robione kilka lat wcześniej, a mimo tego moim zdaniem jest zdecydowanie lepsze. 


    3 Fajne!
  •  
    Postów: 33 Początkujący
    1583236405

    Zdecydowanie TloU, które przeszedłem kilka razy i zawsze trzymało w napięciu.

    Przy Days Gone czekałem kiedy się skończy nudne i powtarzalne z duża ilością błędów

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 22 Początkujący
    1583317164

    Porownanie gier,  które dzięki nie tylko parę dobrych lat,  Ale i cała generacja - wydaloby się proste na korzyść tej nowszej.  Poza tym open world vs gra liniowa? Come on!


    A jednak TLoU zjada Days Gone na śniadanie.  Czekam na part 2, które (mam nadzieję) będzie można postawic na półce "GOTY" obok CP 2077

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1583428540

    Powiem tak. The Last of us ma świetną fabułę, lecz jako gra trochę mnie zawiodła. Raczej bym strzelał w Days Gone, którego jeszcze nie ograłem. Ale na pewno lepsza od TLoU :) ps. Jest to moja subiektywna ocena i nie róbcie burzy z tego powodu :)

    Przeszedłem raz i nigdy więcej, nie wrócę.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stare i grywalne #1. Tom Clancy’s H.A.W.X. - recenzja gry (wsteczna zgodność z X360 na XSX).
12 czerwca 2024

Ciężko uwierzyć, że H.A.W.X. ma już 15 lat na karku i dalej potrafi sprawić tyle radości z oblatywania maszyn oraz brania udziału w różnorakich działaniach bojowych.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry