Days Gone czy The Last of Us?

andreo.spc Admin

Postów: 381 El Profesor
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

1582976847

Gdybyś miał/a wybrać jedną z tych wspaniałych historii.. na którą padnie Twój wybór?

Wiem wiem, że pytanie ciężkie.. :) Obie historie poruszają, obie gry są świetne.. no i obie są na PS4 :P


(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 753 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1583515769

    @realizator Na Tlou się zaciąłem w pewnym momencie i od tego czasu jakoś nie mam ochoty wracać (może to i źle), a Days Gone mnie po prostu znudziło, a nie byłem nawet w połowie gry... :/

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 47 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1583517779

    Jak to mówią, jeden lubi pomarańcze, a inny ziemniakiem się zachwyci :-D Z gustami cięzko dyskutować. Jak dla mnie to TLoU, na pewno mniej nudzi niż Days Gone, które ma bardzo dużo elementów powtarzalnych.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1583520028

    Przez tą waszą dyskusje aż sobie znowu zainstalowałem TLoU😁 ach ten klimat. Choć przyznam że Days Gone dla mnie był też całkiem dobry. Najlepiej ograj dwa tytuły i masz po problemie. 

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stare i grywalne #1. Tom Clancy’s H.A.W.X. - recenzja gry (wsteczna zgodność z X360 na XSX).
12 czerwca 2024

Ciężko uwierzyć, że H.A.W.X. ma już 15 lat na karku i dalej potrafi sprawić tyle radości z oblatywania maszyn oraz brania udziału w różnorakich działaniach bojowych.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry