Call of Duty Modern Warfare

Masteron

Postów: 333 Maniak
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

1621248002

Witam, dziś chciałem uruchomić COD, zainstalowałem pakiety kampanii, i nie mogę uruchomić gry, możecie mi napisać o co chodzi? Z góry dzięki. (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

  •  
    Postów: 70 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1621249071

    @Masteron co prawda grałem w coda już grubo ponad rok temu i jeszcze nie było wtedy tych trzech "kafelek" z plikami. Ale wydaje mi się że jeszcze mozesz potrzebować coś z pakietu tekstur MW. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1621249804

    Aż cztery te pliki muszę pobrać czy tylko jedno masakra. (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 70 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1621250978

    @Masteron a tego to nie wiem stary... Ale na Twoim miejscu próbował bym zainstalować wszystkie jakie są 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1621251510

    @Damian69 To jakieś nieporozumienie, kupując grę nie masz kampanii na płycie, tylko jeszcze trzeba pobierać jakieś pliki, rozumiem aktualizacje ale pliki aby móc zagrać w kampanie. To co na tej płycie jest? Pewnie nic 😅. 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 70 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1621251891

    @Masteron warzone chyba tylko🤣🤣🤣 no i pliki żebyśmy sobie mogli pobrać 😂

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1621252309

    @Damian69 jak dowiesz się tak czegoś, daj mi znać ok? Bo Gierka u mnie leży już rok,może już ponad rok🤣, a teraz mam ochotę zagrać w CODA, dzięki za odpowiedź, i mam nadzieje że ktoś z użytkowników WG ma jakąś wiedzę na temat tej gry, to coś mi tam napisze. 

    1 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 44 Gaduła
    1621257478

    Miałem bardzo duży problem z instalacją tej gry jeszcze na PS4. Pomogła mi następującą metoda:

    1. Odpiąłem konsolę od internetu.

    2. Usunąłem grę i anulowałem pobieranie zakolejkowanej aktualizacji.

    3. Wyłączyłem konsolę od prądu i wyciągnąłem  na chwilę wtyczkę.

    4. Włączyłem konsolę i zainstalowałem wersję vanilla z płyty.

    5. Sprawdziłem czy działa i dopiero podpiąłem konsolę do internetu. Późniejsze aktualizacje już nie robiły problemów.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1621258661

    Pobieram właśnie wszystkie pakiety tekstur, jeżeli to nie pomoże, sprawdzę twoją metodą, naprawdę to co oni zrobili jest żałosne. 

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry