Biomutant

Laska

Postów: 280 Zadomowiony
1665373359

Siema pytanie do osób które odgrywały ten tytuł. Mianowicie przed wielkim finałem nie zrobiłem save i po napisach końcowych zrobiłem nową grę + oznacza to że będę musiał przechodzić całą grę od początku i wszystko zbierać na platynę? Bo jak tak to jakieś około 20h jestem w dupie 

  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1665400414

    @kenny2612 *** od mojej rodziny to Ty się *** jesteś hipokrytą tłumaczenia twoje marne że pograłes dwie trzy godziny hahahahhaahahahaa nie pogrążaj się już bardziej bo w te brednie nikt Ci nie uwierzy skoro 2 godziny grałeś skąd znasz tą postać 😂😂😂


    //andreo.spc: Kłócić można się z kulturą to raz. Dwa odsyłam do Regulamin Forum.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1665400993

    Po dwóch godzinach gry jak widzę coś dzięki czemu przyrządem grać to daje 2/10 i lecę dalej, ja się nie spinam bo nie ma o co tylko boli mnie dupa jak widzę hipokrytów „znafcuf” od wszystkich tematów, a poza tym jeśli chwalisz się żonie/dziecku jak ubiłeś jakiegoś bossa to może jednak „puchcio wielguchcio” jest odpowiednia kategoria dla Twojego przedziału wiekowego? Z tym ze to raczej mamie się pochwalić można prędzej XD 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1665401097

    A poza tym, tak długo jak daje mi to frajdę mogę grać w jakiś *** psi patrol i mam *** na kategorie wiekowa 

    //andreo.spc: Internet to miejsce publiczne, tak dla przypomnienia. Odsyłam do Regulamin Forum.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1665402039

    @Laska ale skąd ta agresja i łacina? 


    Troche świadczy to o Twoim poziomie :)
    Ja tu normalnie wyrażam swoją opinię (do której mam takie same prawo jak Ty) a Ty plujesz błotem z gęby jak patus. 

    Ps. o tej postaci w grze była mowa już na początku gry, nie trzeba dojść do końca gry aby o tym usłyszeć :) 


    @Jakubowski    żona sama gra w niektóre tytuły więc naturalnie rozmawiamy także o grach, nie wiem to jakiś temat Tabu że nie można nawet z ciekawości zapytać żony / żona męża o czym jest gra? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1665403498

    @kenny2612 tak bo po co wtrącac chcesz w to moje dziecko żonę czy kogokolwiek nie masz argumentów to się schowaj do szafy i tam siedz lub zjedz sobie batonik bo gwiazdorzysz już za dużo i nie wypowiadasz się na temat krytykujesz grę a dajesz świetne noty heh pewnie sam masz platynę a tu strygasz wielkiego Gamera gram w to na co mam ochotę i tobie *** do tego 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1665404884

    @Laska A gdzie napisałem że nie masz w to grać? Napisałem że podziwiam takie podejście - Ty odbierasz zaraz jako atak i plujesz :) 

    Ja mam z całej akcji kupę śmiechu a wy nerwy - i na co to komu? napisałeś w pierszym komentarzu że gra jest przyjemna i gra się Ci dobrze. Nie można było na tym poprzestać? :) Chcesz grać to graj we wszystko - nic mi do tego, tak jak Tobie do tego w co ja gram :) 

    Ale skoro POWIDZIAM = KRYTYKUJE dla Ciebie to to samo to winszuję.


    Mimo wszystko życzę mniej stresu i więcej luzu :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1665408064

    Bardzo lubię jak ktoś mi wmawia ze się spinam XD jakbym nir miał innych zmartwień tylko odmienne podejście do gier kogoś obcego XD dyskusja =/= spinanie dupy bo gdyby tak było to większość rozmów kończyło by w intelektualnym rynsztoku bo prędzej czy później nerwy by każdemu puściły 


    I jak miał Twojej opinii nie odebrać jako atak skoro w komentarzach na temat gry w która gra porównujesz ją do gier 6+ lat, mógł poczuć się zaatakowany chyba się zgodzisz 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 96 Wygadany
    1665419414

    ale sraczki poleciały  nolife'ow

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1665424521

    Wszystkich tu zgromadzonych na wstępie odsyłam dla przypomnienia do Regulamin Forum.
    Dla porządku wykropkowałem wulgaryzmy oraz edytowałem multi posty do pojedynczych.

    Mam nadzieję, że emocje już nieco opadły i możemy liczyć na dalszą, merytoryczną dyskusję bez wulgaryzmów.

    3 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry