Biomutant

Laska

Postów: 280 Zadomowiony
1665373359

Siema pytanie do osób które odgrywały ten tytuł. Mianowicie przed wielkim finałem nie zrobiłem save i po napisach końcowych zrobiłem nową grę + oznacza to że będę musiał przechodzić całą grę od początku i wszystko zbierać na platynę? Bo jak tak to jakieś około 20h jestem w dupie 

  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1665377772

    Nie grałem, ale zakładam ze jeśli jakieś trofeum wymaga uzyskania 2 zakończeń lub nie zebrałeś czegoś po drodze to prawdopodobnie jesteś w dupe 20h
    Ogólnie wydaje mi się ze jeśli jakaś gra nie oferuje swobodnej gry po zakończeniu głównego wątku tylko wrzuca do nowej gry+ To jeśli coś pominąłeś po drodze to lipa

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1665381503

    @Jakubowski no nie zebrałem i nie porobiłem kilku rzeczy ja myślałem że potem będzie powrót i będzie można wszystko porobić kuźwa ale pech cóż odłożę to na późnej bo już jestem zniesmaczony 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1665383380

    @Laska ja zawsze sobie sprawdzam w internecie grę czy ma jakieś trofea możliwe do pominięcia żeby uniknąć właśnie takich nieciekawych sytuacji, i zapamiętam ten post ku przestrodze jak sam będę platynowac biomutanta

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1665389510

    @Jakubowski sprawdzałem na łowcy trofeów zawsze tak robię ale nic nie pisało by przed finałem zrobić sejwa chu.. jestem w czarnej d...

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1665391392

    Podziwiam, że chciało się grać, a co dopiero platynować tą bajkę dla 8 latków rodem z CBeebies :D

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1665393465

    Z tego co pamiętam to po zakończeniu gry zostajemy cofnięci przed ostatnią walkę z bossem i możemy wbić inne zakończenia. Co do bajki dla 8latkow - ludzie platynują też gry LEGO czy te oparte na animacjach pixara. Mnie akurat się Biomutant podobał, trochę surowy technicznie ale gra fajna.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1665393617

    @kenny2612 bardzo fajna i przyjemna gra 😊


    @kenny2612  poza tym ja nie pytałem Ciebie o recenzje tej gry więc zmykaj jak nie masz nic na temat 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1665397536

    @kenny2612 tymczasem na twoim profilu ocena Biomutant 7/10, nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie 7 to całkiem wysoka nota i gra na prawdę musi mi się spodobać żebym tyle jej dał 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1665397849

    @Jakubowski to dopiero hipokryzja 😂😂 lubię takich gości. A Ciebie pozdrawiam dzięki za konwersacje NA TEMAT 😎

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1665399913

    @Jakubowski odpaliłem, pograłem 2-3h, zobaczyłem mechaniki i dałem ocenę.


    Ale jak widzę POTĘŻNEGO BOSSA ,,Puchcia Wielguchcia" to wyłączam pozycję lub przekazuję grę młodszemu pokoleniu. 


    @Laska chwalileś się żonie / dziecku że ubiłeś w grze PUCHCIA WIELGUCHCIA? :D

    No sam powiedz jak to brzmi :) 


    @Minuta1985 no i okej, rozumiem ale i podziwiam :) 

    wyrażam swoją opinię tak samo jak Ty swoją,


    Dla mnie to trochę śmieszne ale ..... j.w. PODZIWIAM :) 


    pozdro dla spiętych gaci, więcej luzu Panowie :0

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry