Akceptacja ofert/ transakcji

psch

Postów: 17 Początkujący
1610792560

Witam. 


O co tu chodzi z całym system otrzymywania i wysyłania ofert. Dostaję propozycję wymiany od kogoś i nie mogę jej akceptować, bo użytkownik nie ma konta premium czy tych śmiesznych doładowań. 2 dni dogaduję szczegóły, a gdy w końcu się decyduję nie mogę akceptować i wszystko przesuwa się o kolejne dni, bo sam osobiście muszę powiadomić kontrahenta o tym, żeby doładował konto, bo nie pyka zielony przycisk. Działa też w drugą stronę, a dokładniej nie działa. Uważam, że jest to system do poprawienia. Wymiengry.pl- zajmie Ci to z tydzień. Pozdrawiam serdecznie 

  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1610812911

    @Laska @SFU666 Rzeczywiście proste, ale niepraktyczne. Nie możemy aż tak ograniczać ludzi, bo się wylogują i nie wrócą. Ile trwa doładowanie tych transakcji? Kilka sekund przecież. Poza tym sami byśmy sobie zamykali drogę do wymian, bo nawet byśmy nie wiedzieli, że ktoś jest zainteresowany naszą grą. Nie każdemu chce się pisać, szybciej jest kliknąć.

    Komunikat zaproponowany przez @mck_nysa i wykonany przez @krowek wydaje się być idealnym kompromisem, wszyscy powinni być zadowoleni.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1610814564

    @krowek bardzo fajne, cieszę się, że mój pomysł się przyjął i został błyskawicznie zrealizowany :) 

    1 Fajne!
  •  
    krowek Admin
    Postów: 139 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1610819777

    @mck_nysa Właśnie zaktualizowałem stronę o nowe komunikaty.


    Również się cieszę, że piszecie o takich rzeczach ;) Mam nadzieję, że teraz będzie wszystko jasne

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1610832763

    Dzięki za trafne sugestie @psch @mck_nysa i @Asamer . Po 1 dodatkowej transakcji wylądowało na Waszych kontach :)

    3 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry