I have the Need. The Need for Speed: Heat - Recenzje gier
Recenzje gier

19 listopada 2019

andreo.spc andreo.spc

I have the Need. The Need for Speed: Heat

I have the Need. The Need for Speed: Heat - Recenzje gier

Electronic Arts zaprezentowało kolejny rozdział w swojej wieloletniej serii wyścigowej.

Need for Speed: Heat, zadebiutowało 8 listopada na PlayStation 4, Xbox One i PC. Gra powraca do świata nielegalnych wyścigów ulicznych pod stałym zagrożeniem ze strony organów ścigania. Sprawdzamy oficjalny gameplay!

Nowa gra od EA, Need for Speed została ponownie opracowana przez Ghost Game, który kieruje NFS od Need for Speed Rivals z 2013 roku. To sprawia, że Heat jest czwartą grą NFS, nad którą pracuje studio. Po mocnym debiucie z dobrze przyjętym Rivals, seria NFS przeszła w spiralę spadkową dzięki rebootowi serii w 2015 roku i Payback w 2017 roku. Sprawdźmy zatem czy Ghost Games nauczyło się na swoich błędach z przeszłości..

NFS HEAT Zrzut Ekranu 3

Zapewniamy więcej opcji niż kiedykolwiek wcześniej, aby gracze byli wyjątkowi i ujawnili się” - powiedział Riley Cooper, dyrektor kreatywny w Ghost Games. „Nasi fani jasno stwierdzili, że chcą więcej samochodów, większej personalizacji i więcej wyzwań, a my dostosowujemy się do każdego aspektu. Od stylu twojej postaci po osiągi samochodu i styl jazdy, napędzamy kreatywność wszystkich w tej nowej grze.

Według dyrektora kreatywnego, zespół wysłuchał opinii fanów i przyniesie to, o co prosili, w postaci większego wyboru pojazdów i ulepszonych opcji dostosowywania.

NFS HEAT Zrzut Ekranu 1 NFS HEAT Zrzut Ekranu 2 NFS HEAT Zrzut Ekranu 4

Need for Speed: Heat rozgrywa się w Palm City i zawiera duży otwarty świat do eksploracji i ścigania się. Jak sugeruje tytuł gry, nie tylko miejsce jest gorące, ale także nasi przeciwnicy. Najważniejszym z nich jest oczywiście... nieuczciwa policja. Need for Speed Heat w dniu premiery zaoferowało 127 pojazdów 33 marek do wyboru. Heat oferuje tryb fabularny jak również multiplayer. Rozgrywka przewidziana jest na osiem graczy.

Czy nowy Need for Speed: Heat uratował serię NFS? Mocno wierzymy, że tak!

A Wy jak uważacie? Dajcie znać wszystkim na forum!

Zobaczcie koniecznie ogłoszenia z Need for Speed: Heat na wymianę lub sprzedaż w serwisie WymieńGry.pl!WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)

22 maja 2024 Recenzje gier

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)

20 maja 2024 Recenzje gier

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)

9 maja 2024 Recenzje gier

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade

3 maja 2024 Recenzje gier

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Do góry