I have the Need. The Need for Speed: Heat - Recenzje gier
Recenzje gier

19 listopada 2019

andreo.spc andreo.spc

I have the Need. The Need for Speed: Heat

I have the Need. The Need for Speed: Heat - Recenzje gier

Electronic Arts zaprezentowało kolejny rozdział w swojej wieloletniej serii wyścigowej.

Need for Speed: Heat, zadebiutowało 8 listopada na PlayStation 4, Xbox One i PC. Gra powraca do świata nielegalnych wyścigów ulicznych pod stałym zagrożeniem ze strony organów ścigania. Sprawdzamy oficjalny gameplay!

Nowa gra od EA, Need for Speed została ponownie opracowana przez Ghost Game, który kieruje NFS od Need for Speed Rivals z 2013 roku. To sprawia, że Heat jest czwartą grą NFS, nad którą pracuje studio. Po mocnym debiucie z dobrze przyjętym Rivals, seria NFS przeszła w spiralę spadkową dzięki rebootowi serii w 2015 roku i Payback w 2017 roku. Sprawdźmy zatem czy Ghost Games nauczyło się na swoich błędach z przeszłości..

NFS HEAT Zrzut Ekranu 3

Zapewniamy więcej opcji niż kiedykolwiek wcześniej, aby gracze byli wyjątkowi i ujawnili się” - powiedział Riley Cooper, dyrektor kreatywny w Ghost Games. „Nasi fani jasno stwierdzili, że chcą więcej samochodów, większej personalizacji i więcej wyzwań, a my dostosowujemy się do każdego aspektu. Od stylu twojej postaci po osiągi samochodu i styl jazdy, napędzamy kreatywność wszystkich w tej nowej grze.

Według dyrektora kreatywnego, zespół wysłuchał opinii fanów i przyniesie to, o co prosili, w postaci większego wyboru pojazdów i ulepszonych opcji dostosowywania.

NFS HEAT Zrzut Ekranu 1 NFS HEAT Zrzut Ekranu 2 NFS HEAT Zrzut Ekranu 4

Need for Speed: Heat rozgrywa się w Palm City i zawiera duży otwarty świat do eksploracji i ścigania się. Jak sugeruje tytuł gry, nie tylko miejsce jest gorące, ale także nasi przeciwnicy. Najważniejszym z nich jest oczywiście... nieuczciwa policja. Need for Speed Heat w dniu premiery zaoferowało 127 pojazdów 33 marek do wyboru. Heat oferuje tryb fabularny jak również multiplayer. Rozgrywka przewidziana jest na osiem graczy.

Czy nowy Need for Speed: Heat uratował serię NFS? Mocno wierzymy, że tak!

A Wy jak uważacie? Dajcie znać wszystkim na forum!

Zobaczcie koniecznie ogłoszenia z Need for Speed: Heat na wymianę lub sprzedaż w serwisie WymieńGry.pl!WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Pandemic Train (2023) – recenzja gry

2 grudnia 2023 Recenzje gier

Ostatnia produkcja w tych klimatach, która pochłonęła mnie na wiele godzin to They Are Billions, więc chyba poczułam potrzebę odkrycia kolejnej perełki. Jednak czy to się udało?

Niezwyciężony (The Invincible) 2023 – recenzja gry

28 listopada 2023 Recenzje gier

Produkcja od krakowskiego studia Starward Industries, to dowód na to, że można zrobić świetną adaptację książki i do tego nie zanudzić gracza wędrówką przez nieznane.

Terminator Resistance. Complete Edition - recenzja gry (XSX). No fate

24 listopada 2023 Recenzje gier

Complete Edition to poprawiona i ulepszona grafika, płynna animacja w 60 klatkach i HDR oraz wydane wcześniej DLC Linia Zagłady oraz tryb Infiltratora.

Martwy lub żywy, idziesz ze mną - recenzja RoboCop: Rogue City

21 listopada 2023 Recenzje gier

Tytułom opartym na filmowych licencjach przypięto łatkę crapów... Chciałbym napisać do trzech razy sztuka, ale już przy drugiej próbie krakowski Teyon pokazał, że polski gamedev umie w gry.

Do góry