Profil na forum:

Posty rafalduda90 (6):

 • Cześć!


  Jak już jesteśmy w temacie, fajnie by było wyczyścić te listy. Często są osoby, które mają grę w poszukiwanych, ale nie logowały się nawet ponad 2 lata. Przeklikujemy te osoby, a one nie dość że nie mają ani jednej gry w zamian do zaproponowania, to nawet nie logowali się przez X czasu. :) Może coś na zasadzie przedłużania ogłoszeń (1 x miesiąc), zrobić przedłużanie biblioteki gier poszukiwanych 1 na x czasu (3 miesiące - pół roku chociaż). 


  Pozdrawiam!

  1
 • Brawo! Dzięki za elastyczność i odwagę zmiany po ogłoszeniu decyzji. To pokazuje że bliski kontakt z graczami jest dla Was ważny.


  W ostatnim roku udało mi się zrobić 23 transakcje, to oznacza że za cały rok zapłaciłbym 26zł - i to jest mega uczciwa, rozsądną cena, gdzie ja dalej jestem bardzo zadowolony i chętnie będę dodawał nowe ogłoszenia, a Wy dostajecie grosz za ciężką pracę.   3
 • @maciek4281 w punkt!


  Też przeczytałem cały wątek, żeby przedstawić swoje komentarze, ale moim zdaniem wyczerpałeś temat.


  Nie mam nic przeciwko zapłaceniu weryfikacyjnej opłaty za rok, nie mam nic przeciwko opłacie od transakcji. Ale bardzo obawiam się, że bez tych podstawowych funkcjonalności w pakiecie free typu wysyłanie wiadomości ludzie zrezygnują z serwisu, przez co automatycznie zdecydowanie spadnie liczba ofert. Dla tych co zostaną będzie dużo ciężej coś interesującego znaleźć (nie technicznie, rozumiem że będzie technicznie łatwiej, ale przez dostępność gier, a raczej jej brak). Handlarze też nie zostaną, bo nie będzie komu kupować po zawyżonych cenach, jeśli zostaną sami doświadczeni gracze.


  Pozdrawiam i życzę jak najlepiej, oby się udało, ale jest to bardzo drastyczna zmiana robiona "z dnia na dzień". Może warto zastanowić się nad bardziej falowym wdrożeniem. Mniejsza opłata teraz, typu 3-5 zł za miesiąc, za pół roku/rok zwiększyć do 7zł, a potem dojść do 9. Ludzie się przyzwyczają, że trzeba płacić i może w ten sposób nie odpłyną...

  3
 • @andreo.spc


  Jesli mogę coś dodać, to przy okazji do sekcji ogłoszeń fajnie by było też dodać funkcje rodem z Allegro, czy też OLX, tzn. filtrowanie po jakimś obszarze (np. Miasto + X km). Wiem, że można ustawić całe województwo, ale np. dla mnie i na pewno wielu innnych mieszkających "na pograniczu" województw byłoby to bardzo przydatne. Przykład: z dolnośląskiej Oławy mam 15km do opolskiego Brzegu, a ponad 200km do wciąż dolnośląskiej Bogatyni. :)

  0
 • @maciej_spc


  Follow-up:

  Naprawiło się samo po usunięcie cookies i przelogowaniu - teraz jest OK :)

  1
 • @maciej_spc


  Niestety u mnie dalej zakładka ogłoszenia jest widoczna jak u kolegi wyżej. Moja rozdzielczość to 1920x1080.

  1
Do góry