Przeglądanie osób poszukujących danej gry

Ruszard

Postów: 2 Nowicjusz
1619011606

Cześć,


Regularnie zdarza mi się przeglądać listę osób, które poszukują gry, której w danym momencie chcę się pozbyć.

W obecnej wersji jest to bardzo uciążliwe, gdyż lista poszukujących jest wyświetlana w formie siatki awatarów, które absolutnie nic nie mówią. Żeby przejrzeć wszystkie osoby i znaleźć te, z którymi bym chciał dobić targu, muszę ręcznie się przeklikiwać przez wszystkie awatary jeden po drugim.


Czy są plany przeprojektowania tej sekcji? Na przykład, żeby była informacja o opiniach wylistowanych użytkowników, czy mają wystawione jakieś oferty, czy mają coś, czego ja szukam itp?


Pozdrawiam

  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1619071809

    Cześć @Ruszard  

    Faktycznie, sama lista poszukujących danego tytułu w bazie gier nie jest zbyt intuicyjna. Mamy wstępny projekt reorganizacji tej sekcji, aby wyglądała mniej więcej tak, jak to opisałeś. Przy wdrożeniu nowego algorytmu automatycznych dopasowań gier do serwisu, postaramy się i tym zająć. Myślę, że samo uruchomienie nowej funkcji powinno już rozwiązać większość aktualnych uciążliwości.


    W aplikacji mobilnej (której ruszyły beta testy) - jest już udostępniona ww. funkcja, która automatycznie dopasowuje gry z Twojej listy ogłoszeń, z grami z listy poszukiwanych. Działa to bardzo sprawnie. Póki trwają zamknięte testy nie chcę zdradzać więcej szczegółów więc polecam wziąć udział i sprawdzić samemu, jeżeli jesteś zainteresowany :) 


    Dzięki za zgłoszenie swoich uwagi, jeśli masz jeszcze inne sugestie, jak powinna wyglądać ta sekcja to pisz śmiało. Pozdrawiam.

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1619096766

    Super, bardzo się cieszę :) Bardzo się chwali takie zaangażowanie w poprawianie problemów ze stroną :)


    Pozdrawiam serdecznie

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    1620642860

    Cześć!


    Jak już jesteśmy w temacie, fajnie by było wyczyścić te listy. Często są osoby, które mają grę w poszukiwanych, ale nie logowały się nawet ponad 2 lata. Przeklikujemy te osoby, a one nie dość że nie mają ani jednej gry w zamian do zaproponowania, to nawet nie logowali się przez X czasu. :) Może coś na zasadzie przedłużania ogłoszeń (1 x miesiąc), zrobić przedłużanie biblioteki gier poszukiwanych 1 na x czasu (3 miesiące - pół roku chociaż). 


    Pozdrawiam!

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 32 Początkujący
    1620643429

    @rafalduda90 Jestem za. Mega dużo jest profili które od dawna sie nie logowały. Byłoby super gdyny takie profile na przykład po 6 miesiącach bez logowania znikały. 



    Kolejną sprawą jest że sporo osób ma w poszukiwach daną gre mimo ze już kiedyś udało im się ją zdobyć. Wysyłanie ofert wymiany wtedy mija się z celem mimo dopasowania

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry