Profil na forum:

  • konewko Elite Vip
    Postów: 787 Pułkownik
    708
    Pochwał od użytkowników

Posty konewko (787):

  • Jakie seriale obecnie oglądacie? U mnie dość skromnie: jadę od początku TWD, pierwsze trzy sezony uznaję za najlepsze, dopiero potem zrobiła się padaka. Oprócz tego nadrabiam Gotham i od czasu do czasu przypominam sobie Grę o Tron w oczekiwaniu na finałowy sezon.

    3
  • Obecnie staramy się, by wszystko związane z grami działało na 100% i to jest nasz priorytet. Ogłoszenia ze sprzętem będą, ale w niedalekiej przyszłości :)

    1
  • Hmm nie grałem jeszcze w FF na 3dsie, obadam gierkę. Dzięki za propozycję.

    0
  • Problem został już zgłoszony. Mimo wszystko dzięki :) Bardziej mi chodziło @bigdo abyś zgłosił problem z biblioteką gier, co pisałeś w PW na GT.

    0
  • Jak w temacie. Użytkownik wysłał ofertę, ja zaakceptowałem, ale prosi o unieważnienie, gdyż doszło do pomyłki, a nie mamy jak tego zrobić. 


    //andreo.spc: wprowadzona funkcja anulowania transakcji

    0
  • W kategorii: Offtopic

    A tego to nie wiem :D Może nie zauważyłeś, że zmieniłem nick na GT ;)

    0
  • W kategorii: Offtopic

    Siemanko :) z tej strony dawny Eucliwood i naczelny hejter GT :D


    Miło, że do nas wpadłeś i mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Czas zacząć nowy rozdział - WymieńGry.pl :)

    0
  • Platynki w Ni No Kuni 2 i 4 Goddesses Online. Niby proste, ale dość czasochłonne, a jaka satysfakcja z ich wbicia :)

    Zwykłem normalnie nie wbijać platyn, bo za dużo czasu tracę na nich :P

    1
  • @wojto Można napisać. Wejdź w jego profil i pod avatarem jest opcja napisz wiadomość, ikona koperty.

    Póki co ostrzegam, że może to nie działać prawidłowo.

    0
  • @sullivan_1989 będzie program Avatar+ :)

    Będzie działać i wszystko co z nim związane. 

    0
  • @Hiena Edycja ogłoszeń pojawi się przy najbliższej aktualizacji :)


    PS: Użytkowników jest już ponad dwustu :)

    0
  • Dobra sugestia, zważywszy na fakt, że niektórzy "handlują" wersjami dla prasy, które pudełek jako tako nie mają.

    A pudełko swoją drogą może po prostu się rozwalić. 

    0
  • W tym temacie możecie zapytać w co warto zagrać na dwóch najpopularniejszych obecnie konsolkach Nintendo. Od razu dołączę się do tego pytania: co polecacie na 3dsa na jeszcze zimne marcowe wieczory? :)

    1
  • Czego w danej chwili słuchacie? Wrzucajcie linki do YT, spotka, czy czego tam jeszcze, by umilić czas w pracy :) (lub zdenerwować innych :D)


    (Zaloguj się żeby zobaczyć filmy)

    2
  • - Days Gone
    - Ghost of Tsushima

    - Death Stranding

    - Path of Exile na PS4

    - Zanki Zero Last Beginning


    A z puli gier, których premiera to bardziej 2020/2021+:

    - Persona 6

    - Edge of Eternity

    - Horizon Zero Dawn 2

    0
Do góry