„Żywy lub martwy, idziesz ze mną” - recenzja gry „RoboCop: Rogue City” (PS5).

Codzienny.gracz Redaktor

Postów: 11 Początkujący
1704014555

Hej, tu Damian.


Od marca 2023 na Blogu WG możecie znaleźć recenzje naszej redakcyjnej trójki.



Łapcie mój najnowszy tekst - Żywy lub martwy, idziesz ze mną - recenzja gry RoboCop: Rogue City (PS5).


Link poniżej.


https://wymiengry.pl/blog/recenzje-gier/martwy-lub-zywy-idziesz-ze-mna-recenzja-robocop-rogue-city


Koniecznie dajcie znać jak Wam podobała się najnowsza produkcja polskiego Teyonu z Supergliną w roli głównej.

  •  
    Postów: 89 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1704550396

    Super recenzja! widać sporo frajdy włożone w ogrywanie pozycji : )

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 11 Początkujący
    1705511989

    @NightShadow dzięki! Włożone bardzo dużo frajdy i czasu. Zanim powstanie tekst, gra musi być ukończona w 100% (główny wątek fabularny). Bo co to za recenzja, kiedy tytuł został przysłowiowo liźnięty? Prędzej wrażenia z danej produkcji. 

    5 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 748 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1705842221


    @Codzienny.gracz powiedz to samo "redaktorom" z gola i pepełe :D

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 16 Początkujący
    1705931155

    @konewko pepełe to stan umysłu :D

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 11 Początkujący
    1707764425

    @konewko w sumie ze mnie taki redaktor jak … Także tego 💁🏼😂 Robię to hobbystycznie. Od gracza dla graczy. Coś jest do czterech liter - trzeba to wytłuścić, a najlepiej  szczegółowo opisać dlaczego. Coś jest w porządku? Podać argumenty. Ale liczę się z krytyką, oczywiście tą konstruktywną. Wracając, recenzja gry po ograniu kilku godzin? No way! Dlatego nasze teksty są grubo po premierach. Głównie po premiery sięgają Asia z Arturem, ja to tak z doskoku. Wolę by oni nacieszyli się nowościami, mi radochę sprawia samo w sobie pisanie o grach, bez względu czy to kilkuletni tytuł, czy z dekadą na karku. 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 11 Początkujący
    1707764493

    @zapala1994 tam to już wyższy stan umysłu 😂💁🏼

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 11 Początkujący
    1707764623

    @konewko nawet jeśli ktoś się nie zgadza z moją opinią, to chętnie przeczytam dlaczego. Jak wyżej napisałem, liczę na konstruktywną krytykę. Jak wiadomo, ile ludzi, tyle opinii. Amen. 

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry